90 minut z superbohaterami w Krakowie

Tauron Arena Kraków fot. Paulina Frączek/LoveKraków.pl

Po Justinie Bieberze, Katy Perry czy Green Day nadszedł czas na… superbohaterów. To nie żart, ponieważ w kwietniu w Tauron Arenie Kraków odbędzie się wydarzenie „Superheroes in concert” – to połączenie tańca, filmowej muzyki i najnowszej technologii.

Historia Spider Mana, Batmana, Iron Mana czy Hulka opowiedziana za pomocą tańca i muzyki filmowej? Takie połączenie, oprawione w nowoczesną technologię, czeka na widzów w „Superheroes in concert”, które odbędzie się 29 kwietnia w Tauron Arenie Kraków. Wydarzenie jest skierowane zarówno do widzów młodszych, jak i starszych.

–  Każdy z elementów projektu, czyli muzyka, taniec i wirtualna rzeczywistość daje odbiorcom okazję do zanurzenia się w świecie, w którym odczuwa się więcej i intensywniej, ale także czerpie się przyjemność z udziału w muzycznym widowisku, tak popularnym ostatnio wśród fanów nie tylko muzyki filmowej – ocenia Krzysztof Bober, pomysłodawca projektu i jego główny producent.

Taniec w roli głównej

Istotnym elementem widowiska jest wspomniany już taniec, który ma połączyć muzykę z wizualną oprawą koncertu, opartą na najnowszych technologiach.

– Po tygodniach poszukiwań i prób udało nam się znaleźć taką formę ekspresji, która pozwoli oddać ruchem to, czego doświadczali superbohaterowie tacy jak Spider Man czy Hulk, by poprzez taniec i nowoczesne technologie opowiedzieć ich historie – tłumaczy Bartosz Wójcik, tancerz i choreograf, znany z programu „You can dance”.

Całe przedsięwzięcie potrwa prawie 90 minut. Podczas koncertu publiczność usłyszy muzykę m.in. z filmu „Amazing Spider-Man”, „Batman vs Superman”, „Iron Man”, „The Avengers” czy „Thor”. Utwory z filmów wykona Orkiestra Akademii Beethovenowskiej.

Bilety na wydarzenie do nabycia na www.eventim.pl oraz w punktach sprzedaży Eventim, w tym także w sklepach Empik, Saturn i Media Markt. Bilety w cenie od 99zł do 279zł.

comments powered by Disqus

Najnowsze wiadomości

Wczytaj więcej

Życie miasta

Komunikacja

Biznes

Sport

Kultura

Na sygnale