A gdyby tak przedłużyć Walentynki? Recital Sławka Uniatowskiego w Krakowie

fot. materiały prasowe

Powalentynkowy weekend to dobra okazja do dalszego świętowania – w końcu święto zakochanych nie musi trwać tylko przez jeden dzień. Ciekawą alternatywą na jego dalszą celebrację może być recital Sławka Uniatowskiego z zespołem, który odbędzie się w sobotę w Centrum Serenada.

W najbliższą sobotę (17 lutego) w krakowskim Centrum Serenada, na Placu Spotkań odbędzie się recital Sławka Uniatowskiego – polskiego wokalisty, kompozytora, autora tekstów i instrumentalisty. Występ rozpocznie się o godzinie 18.00.

„Idol” i „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”

Uniatowski występował m.in. z Leszkiem Możdżerem, Adamem Nowakiem czy Jackiem Bończykiem i Mariuszem Lubomskim. Znany jest z czwartego sezonu programu „Idol” oraz „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”. Wraz z Marylą Rodowicz nagrał utwór Będzie to, co musi być, który ukazał się na jej albumie zatytułowanym „Kochać”. Od 2008 roku jest członkiem i założycielem zespołu Uniatowski Project.

Artysta wydał single „Każdemu wolno kochać” i „Honolulu” zwiastujące jego debiutancki album studyjny. W 2017 roku był nominowany do nagrody Gwiazda Plejady w kategorii „gwiazda stylu” podczas Wielkiej Gali Gwiazd Plejady.

Wstęp wolny

Wstęp na recital jest wolny, a rezerwacji należy dokonać drogą e-mailową lub telefoniczną. Podczas koncertu będzie można wygrać pobyt dla 2 osób w luksusowym hotelu Aquarion w Zakopanem, a także wiele innych nagród. Do każdej rezerwacji zostanie dodana słodka niespodzianka od kawiarni Starbucks.

Rezerwacji można dokonać pod numerem telefonu 798 601 898 lub poprzez adres e-mail: wydarzenia@centrumserenada.pl

comments powered by Disqus

Najnowsze wiadomości

Wczytaj więcej

Życie miasta

Komunikacja

Biznes

Sport

Kultura

Na sygnale