Bovska w Krakowie. Wygraj bilety na koncert [KONKURS]

Bovska fot. mat.prasowe

Już jutro w Fortach Kleparz wystąpi jedna z najbardziej znanych polskich artystek – Bovska. W naszym konkursie możecie wygrać dwa podwójne zaproszenia na koncert.

Wystarczy odpowiedzieć na pytanie:

Jak nazywa się najnowszy album Bovskiej?

Na odpowiedzi czekamy dziś do godziny 16.00. Prosimy kierować je na adres konkurs@lovekrakow.pl. Ze zwycięzcami skontaktujemy się drogą mailową.

Więcej informacji i bilety dostępne na stronie: https://www.followthestep.com/pl/koncert/bovska-kesy-krk

Bovska jest określana mianem jednego z najważniejszych debiutów 2016 roku. Pierwszy nakład jej debiutanckiej płyty „Kaktus” został wyprzedany w 2 dni po premierze, a singlowy utwór „Kaktus” podbił serca publiczności i stał się motywem przewodnim czołówki do serialu TVN „Druga Szansa”.

Bovska ma za sobą występy na najważniejszych festiwalach w kraju - m.in. Open’er Festival, Orange Warsaw Festival czy Green Olsztyn Festival. Druga płyta artystki zatytułowana „Pysk” została nominowana do Fryderyków w kategorii „Album Roku Elektronika”.

Jej najnowszy album „Kęsy” wypełnia elektronika w nietradycyjnym tego słowa znaczeniu. Refreny są proste i chwytliwe, a beaty mocne, ale też bardzo taneczne. Ten album pulsuje energią i elektryzuje.

comments powered by Disqus