Co czytaliście najchętniej? Zestawienie najpopularniejszych tekstów 2017 roku

W zestawieniu znalazły się aż trzy teksty związane z galeriami handlowymi fot. Krzysztof Kalinowski/LoveKraków.pl

Przeżyjmy to jeszcze raz! Albo lepiej nie, bo najczęściej czytane teksty minionego roku dotyczą głównie przestępstw… Przypominamy dziesięć artykułów, które spotkały się z największym zainteresowaniem:

1. Policja będzie patrolować miasteczko studenckie AGH

Władze uczelni podpisały porozumienie z krakowską policją w sprawie zapewnienia bezpieczeństwa i porządku na terenie Akademii Górniczo-Hutniczej.

 

2. List gończy za nożownikiem z Czyżyn

Prokurator wydał postanowienie o poszukiwaniu listem gończym 24-letniego Kamila Pułtoraka. Do zdarzenia doszło 10 czerwca w Czyżynach. Kamil Pułtorak zadał ofierze trzy ciosy nożem w okolice prawego i lewego uda, powodując poważne obrażenia ciała. Mężczyzna zmarł na skutek wykrwawienia.

 

3. Obok Bonarki stanie kolejna galeria handlowa

 

Firma Arge Nieruchomości przygotowuje 7.5 hektarową działkę przy ulicy Kamieńskiego pod budowę parku handlowego. W przyszłości powstanie tu wielkopowierzchniowy obiekt o nazwie Kamieńskiego Retail Park.

 

4. Koty zjadły zwłoki mężczyzny

Zaniepokojeni mieszkańcy narożnej kamienicy na skrzyżowaniu ulic Dietla i Stradomskiej zawiadomili policję, bo od trzech tygodni nie widzieli lokatora jednego z mieszkań. Po wejściu do środka funkcjonariusze zastali makabryczny widok – resztki ludzkiego ciała zjedzone przez zwierzęta.

 

5. Nie żyje wróżka z Sukiennic – Dzidzianna Solska

Nie żyje Dzidzianna Solska, najbardziej znana krakowska wróżka. Przez ponad trzydzieści lat można ją było spotkać w Sukiennicach, w niewielkiej niszy od strony ulicy Brackiej. Na sąsiednich ławkach ludzie czekali w kolejce na rozmowę.

 

6. Gwałt na ul. Sławkowskiej. Ofiara nie chce zeznawać

Dyżurny policji otrzymał zgłoszenie od kobiety, która stwierdziła, że została zgwałcona w jednym z salonów gier przy ul. Sławkowskiej. Poszkodowana odmówiła jednak składania zeznań.

 

7. Uważaj, jak parkujesz w Bonarce. Unikniesz niemiłej niespodzianki

Władze CH Bonarka postanowiły zabrać się za osoby, które parkują w miejscach niedozwolonych. Pracownicy firmy ochroniarskiej najpierw nalepiają informację na szybę, a w razie notorycznego łamania przepisów wzywają pojazd holowniczy. Oczywiście na koszt kierowcy.

 

8. Otwarcie Serenady. Tłum próbował się dostać do środka [VIDEO]

Przy al. Bora-Komorowskiego oficjalnie otwarto nową galerię handlową - Serenadę. Od rana w okolicach obiektu tworzyły się korki, a na otwarcie czekała spora grupa mieszkańców. O godzinie 10.00 do środka weszli pierwsi klienci. A raczej - próbowali się dostać.

 

9. Skutki krótkiej nawałnicy w Krakowie

Pod koniec czerwca przez Kraków przeszła nawałnica. Spowodowała bardzo duże utrudnienia w ruchu i sporo zniszczeń. Powalone drzewa uszkodziły samochody, zablokowały drogi i zerwały przewody trakcyjne.

 

10. Zobaczył nagiego mężczyznę w łóżku z żoną i urwał mu jądro

Na jednym z osiedli w Nowej Hucie trwała zakrapiana alkoholem impreza. Małżeństwo gościło w mieszkaniu swojego znajomego. Na ranem, gdy mąż kobiety wyszedł z psem i później wrócił, zastał swojego kolegę w łóżku z żoną. Sytuacja ta tak go zdenerwowała, iż chwytając za genitalia 53-letniego mężczyzny zaczął ściągać go z łóżka

comments powered by Disqus

Najnowsze wiadomości

Wczytaj więcej

Życie miasta

Komunikacja

Biznes

Sport

Kultura

Na sygnale