Dzień dobry LoveKraków.pl: Filipiak vs kibole

fot. LoveKraków.pl

W dzisiejszej prasie przeczytamy m.in. o problemie przy ul. Dolnych Młynów, kolejnej wojnie z kibolami prezesa Cracovii i o tym, dlaczego Robert J. zostanie w areszcie.

Wtorek na LoveKraków.pl

Pomysł Razem na kulturę

http://wybory.lovekrakow.pl/aktualnosci/razem-dla-krakowa-kultury-nie-buduje-sie-juz-przez-wielkie-nazwiska-i-drogie-bilety_27300.html

Nudne Bulwary Majchrowskiego

http://wybory.lovekrakow.pl/aktualnosci/baseny-i-plaze-nad-wisla-bulwary-w-wydaniu-jacka-majchrowskiego-sa-nudne_27299.html

„Zostaję w tym teatrze, podoba mi się tu”

http://lovekrakow.pl/aktualnosci/jaremianka-artystka-pasjonatka-feministka_27284.html

Najbardziej ekobudynek na ukończeniu

http://lovekrakow.pl/galeria/najbardziej-ekologiczny-budynek-europy-niemal-gotowy_3955.html

Kody niezgody

http://lovekrakow.pl/aktualnosci/kody-niezgody-dominujacy-towar-pozwoli-na-handel-w-wolne-niedziele_27280.html

Dziś na naszym portalu:

Kolna kończy udany rok. Kolejne imprezy "zaklepane"

Chcieli wyłudzić ponad 3 mln zł

Przegląd prasy

Dziennik Polski

Właścicielowi terenów przy ul. Dolnych Młynów ma kończyć się cierpliwość. Jak twierdzi pełnomocnik Fundacji Tytano, która ma prawo do zarządzania byłymi zakładami tytoniowymi, rozważana jest siłowe przejęcie nieruchomości. Zgodnie z prawem Tytano może zarządzać terenem jeszcze przez dwa lata. Hiszpańska firma jest innego zdania i twierdzi, że nie było mowy o takim biznesie, który tam rozkwitł. Właściciel podniósł też czynsz, ale fundacja płaci tyle, ile jest w umowie. Tak naprawdę nie wiadomo, jakie zamiary ma zagraniczna firma, ponieważ na razie nie odpowiada na pytania mediów.

Gazeta Wyborcza:

Podejrzany o bestialskie zabójstwo młodej kobiety Robert J. spędzi kolejne pół rok w areszcie – zadecydował wczoraj Sąd Apelacyjny w Krakowie. Zdaniem orzekających, zatrzymanie opiera się na poszlakach, ale występuję wysokie prawdopodobieństwo popełnienia czynu przez Roberta J.

Gazeta Krakowska:

W „Krakowskiej” obszerna rozmowa z prezesem Cracovii Januszem Filipiakiem, który również ma problem z kibolami. On jednak twardo stoi na swoim. Choć pojawiają się realne groźby. „To jest duży problem futbolu. Z jakichś powodów to przyjęło formy ekstremalne. Na Facebooku są kierowane w moją stronę groźby karalne, że np. spalą mi dom. Autor takiego wpisu nawet specjalnie się nie „szczypie”, nie ukrywa, łatwo go zidentyfikować. Co zresztą zrobiliśmy”.

comments powered by Disqus