Dzień dobry LoveKraków.pl: Food trucki na terenie po motelu Krak

fot. LoveKraków.pl

W dzisiejszej prasie znajdziemy artykuły o przetesowaniach w krakowskiej polityce, parku na terenie po motelu Krak i chaosie komunikacyjnym na Kazimierzu. Dzień dobry!

W poniedziałek na LoveKraków.pl:

Garbarnia odlicza godziny do meczu ze Stalą. Apel do kibiców w sprawie biletów: http://sport.lovekrakow.pl/aktualnosci/chca-sie-zadomowic-na-dluzej-garbarnia-apeluje-do-kibicow_26353.html

Szkieletor” wśród najpopulatniejszych budynków świata: http://lovekrakow.pl/aktualnosci/szkieletor-wsrod-najpopularniejszych-budynkow-swiata_26366.html

Hotel Cracovia na stałe bez reklam? http://lovekrakow.pl/aktualnosci/hotel-cracovia-juz-na-stale-bez-reklam_26352.html

Wiceprezydent bierze w ręce polityczne lejce: http://wybory.lovekrakow.pl/aktualnosci/wiceprezydent-bierze-w-rece-polityczne-lejce_26354.html

We wtorek an naszym portalu:

Maleńczuk usłyszy wyrok

Opowieści o świecie znad brzegu Bugu

Myślenicka chwilowo bez prądu. Uciążliwy remont idzie do przodu

Dziennik Polski: Park na terenie po motelu Krak

Zarząd Zieleni Miejskiej zaprezentował mieszkańcom Bronowic wizualizacje parku przy ul. Radzikowskiego w Bronowicach, w miejscu po motelu Krak. Według obecnych planów wejdziemy do niego na początku 2020 roku, ale na razie miejska jednostka nie ma zagwarantowanych środków na inwestycję. W parku mają się znaleźć plaża, fontanna, boiska i food trucki.

Gazeta Krakowska: Zarząd dróg czeka na łaskę wojewody

Tego krakowscy kierowcy jeszcze nie przerabiali - na Kazimierzu mogą mieć do czynienia ze strefą ograniczonego ruchu, która pojawia się i znika. Do takiego absurdu może doprowadzić postępowanie urzędników z Zarządu Infrastruktury Komunalnej i Transportu.

Na zlikwidowanie strefy mieli 30 dni. Wojewoda wydał decyzję, by to zrobić do 18 lipca. Na dzień przed tą datą w ZIKiT nadal jednak nie są pewni, czy mają usuwać znaki. A nawet jak to zrobią, to nie wykluczają, że kolejnego dnia ustawią je na nowo. Miejska jednostka wysłała pismo, w którym prosi o więcej czasu. Odpowiedź ma dostać w środę.

Gazeta Wyborcza: Poważne przetasowania

Poważne przetasowanie w krakowskiej polityce. PO i Nowoczesna nie chcą już popierać w wyborach Jacka Majchrowskiego. Bardzo możliwe, że ich kandydatem będzie Łukasz Gibała. Rozmowy ruszą niebawem. „Gazeta” podsumowuje poważne przetasowania w samorządowej polityce przed zbliżającą się kampanią.


comments powered by Disqus