Dzień dobry LoveKraków.pl: Kto zostanie prezydentem Krakowa?

fot. LoveKraków.pl

Wczoraj na LoveKraków.pl:

- Powietrze się pogarsza http://lovekrakow.pl/aktualnosci/powietrze-sie-pogarsza_23174.html

- Zobaczył nagiego mężczyznę w łóżku z żoną i urwał mu jądro http://lovekrakow.pl/aktualnosci/zobaczyl-nagiego-mezczyzne-w-lozku-z-zona-i-urwal-mu-jadro_23178.html

- Jednak będzie jaśniejsza http://lovekrakow.pl/galeria/jednak-bedzie-jasniejsza-zdjecia_3617.html

- Kamienica wraca do miasta http://lovekrakow.pl/aktualnosci/kamienica-wraca-do-miasta-mieszkancy-nie-odczuja-zmiany_23155.html

- Nieznana mapa Krakowa http://lovekrakow.pl/aktualnosci/nieznana-mapa-krakowa_23163.html

Dziś na naszym portalu:

- W Nowej Hucie jak w Ciechocinku

- Weekend w pigułce (25 - 26 listopada)

- 100 tysięcy dolarów za "naprawę powietrza"

Gazeta Wyborcza: Kto prezydentem?

Gazeta Wyborcza opublikowała sondaż informujący, kto zdaniem firmy Kantar ma największe szanse w wyścigu o fotel prezydenta Krakowa. Według sondażowni z wynikiem 40% zwyciężyłby obecny prezydent Jacek Majchrowski. Drugie miejsce to prawdopodobna kandydatka Prawa Sprawiedliwości Małgorzata Wasserman. Mogłaby liczyć na 20% poparcia. Podium zamyka kandydat niezależny Łukasz Gibała z wynikiem 9%. Dalej znajdują się Bogusław Sonik z PO – 7%, Jerzy Meysztowicz z Nowoczesnej – 6%, Konrad Berkowcz z partii Wolność – 3% oraz Jadwiga Emiliewicz z Polski Razem – 1%.

Dziennik Polsk: ZIKiT zawłaszcza tereny spółdzielni i wyznacza na nich płatne parkingi

Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu poszerzył strefę płatnego parkowania o teren należący do spółdzielni mieszkaniowej. Chodzi o działkę przy ulicy Krasickiego. Wielkim zaskoczeniem mieszkańców było znalezienie za szybą pojazdu wezwania do zapłaty kary. Rada Dzielnicy liczy, że urzędnicy wycofają się z kontrowersyjnej decyzji, a ZIKiT czeka na opinie jednego ze swoich wydziałów.

Gazeta Krakowska: Ruszają Targi Bożonarodzeniowe

80 stoisk zaprezentuje się w czasie tegorocznych Targów Bożonarodzeniowych. Pojawią się kupcy z całej Polski, ale również z innych krajów. Oprócz ozdób świątecznych, nie zabraknie też stoisk z potrawami. Uroczysta inauguracja targów będzie miała miejsce w sobotę. O godz. 17.15 wystąpi zespół Pod Budą, a o godz. 18 prezydent miasta zapali lampki na choince przed kościołem Mariackim.

comments powered by Disqus

Najnowsze wiadomości

Wczytaj więcej

Życie miasta

Komunikacja

Biznes

Sport

Kultura

Na sygnale