Emisja sztuki w Bunkrze

Bunkier Sztuki zaprasza na ciekawe wydarzenia fot. Krzysztof Kalinowski/LoveKraków.pl

W tym tygodniu Bunkier Sztuki zaprasza na dwa wydarzenia, podczas których będzie można posłuchać o problemach bezpieczeństwa energetycznego w związku z ekspozycją  „Zwiastunki chaosu” oraz wspólnie z artystką Justyną Mędralą obejrzeć wystawę „Maszyna była pod takim wrażeniem, że sama na siebie spadła”.

W poniedziałek 6 marca o godzinie 18.00 odbędzie się spotkanie z Katarzyną Harpak, ekspertką ds. energetycznych w European Climate Foundation, która w swojej pracy skupia się na problemach bezpieczeństwa energetycznego oraz rozwoju zrównoważonej, niskoemisyjnej strategii energetycznej w Europie. Będzie to wydarzenie towarzyszące wystawie „Zwiastunki chaosu". Jednym z głównych wątków wystawy Prabhakara Pachputego i Rupali Patil jest historia o skutkach działalności górniczej, z którymi mierzą się mieszkańcy terenów wydobywczych. Wstęp wolny.

W sobotę 11 marca o godzinie 12.00 Bunkier Sztuki zaprasza na warsztaty z Justyną Mędralą, artystką, której wystawę „Maszyna była pod takim wrażeniem, że sama spadła” można obejrzeć do 18 czerwca.

comments powered by Disqus

Najnowsze wiadomości

Wczytaj więcej

Życie miasta

Komunikacja

Biznes

Sport

Kultura

Na sygnale