Galeria Krakowska przyciąga tłumy. W 2012 roku odwiedziło ją 39 mln osób!

Galeria Krakowska to jedno z najczęściej odwiedzanych miejsc handlowych w Polsce. Ponad 39 milionów osób pojawiło się tam w zeszłym roku.

W przeciągu ostatnich czterech lat galerii przybyło prawie 5 milionów odwiedzających. Co roku liczba klientów galerii wzrasta. W 2009 zanotowano 34,9 mln, w 2010 36,8 mln, w 2011 38 mln, a w zeszłym roku już 39,5 mln osób.

Galeria Krakowska bez wątpienia jest wyjątkowym miejscem, które świetnie wpisało się w handlowy i towarzyski krajobraz Krakowa. Doceniają to zarówno nasi klienci, jak również najemcyz dumą podsumowuje Ryszard Wysokiński, dyrektor Galerii.

Galeria poza działalnością handlową oferuje atrakcje i róznorodne wydarzenia - pokazy mody, wystawy i akcje społeczne. Nie pozostaje to bez wpływu na liczbę odwiedzających. Obiekt wygrał również konkurs ICSC European Shopping Center Award - dla najlepszej galerii handlowej w Europie oraz prestiżowy Ranking Najlepszych Centrów Handlowych organizowany przez Polskie Stowarzyszenie Najemców Powierzchni Handlowych.
comments powered by Disqus

Najnowsze wiadomości

Wczytaj więcej

Życie miasta

Komunikacja

Biznes

Sport

Kultura

Na sygnale