Gwiazdkowa odsłona Kiermashu

Przed Świętami kolejna odsłona Kiermashu fot. Paulina Kozieł

W weekend 16/17 grudnia w Hotelu Forum odbędzie się kolejna odsłona Kiermashu. Tym razem podczas największych w Małopolsce targów mody niezależnej i designu użytkowego będzie można kupić również gwiazdkowe prezenty.

Po raz dwunasty w przestrzeni Hotelu Forum odbędzie się kolejna edycja Kiermashu. W weekend 16 i 17 grudnia, podczas największych w Małopolsce targów mody niezależnej i designu użytkowego będzie można kupić nie tylko ubrania, dodatki i gadżety od polskich projektantów, ale i gwiazdkowe prezenty.

Tym razem nowością będzie Strefa Wolnego Czytania, skupiająca lokalne, krakowskie księgarnie, m.in. Bona, De Revolutionibus, Italicus, Lokator czy Pod Globusem. W strefie będzie można nie tylko kupić różnego rodzaju publikacje, ale i  porozmawiać o literaturze.

W trakcie Kiermashu będzie można spróbować potraw kuchni Azji Środkowej, Bałkanów, kuchni wegańskiej i kolonialnych produktów. Nie zabraknie przetworów z rodzinnych upraw i kulinarnych prezentów przygotowanych dla odwiedzających z okazji Świąt.

Organizatorzy nie zapomnieli o najmłodszych. Z myślą o nich powstanie strefa Krak ŁAŁ, pełna mody dziecięcej, akcesoriów i zabawek. Przez cały weekend będą się też odbywać darmowe warsztaty dla dzieci.

W sobotę, Kiermash można odwiedzić w godzinach 11.00 – 20.00, a w niedzielę od 11.00 do 19.00. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

comments powered by Disqus

Najnowsze wiadomości

Wczytaj więcej

Życie miasta

Komunikacja

Biznes

Sport

Kultura

Na sygnale