Hania z patriotyczną wyprawką

fot. Magdalena Głodek

Hania Bartyzel z Cholerzyna koło Krakowa to jedno z pierwszych dzieci urodzonych 11 listopada w szpitalu im. S. Żeromskiego. Oprócz szczęścia, rodzice dostali patriotyczną wyprawkę.

– Hania jest też pierwszym dzieckiem szczęśliwych rodziców –  Pauliny i Grzegorza. Dla niej i innych urodzonych tego dnia przygotowaliśmy patriotyczną wyprawkę. W taki sposób  w "Żeromskim" postanowiliśmy świętować stulecie odzyskania Niepodległości – mówi Anna Górska, rzecznik prasowy szpitala. W wyprawce są także prezenty dla młodych mam.

– Pozostałym maluszkom, które urodzą się wieczorem, wręczymy wyprawki 12 listopada. Zaś 13 listopada planujemy sesję fotograficzną wszystkich urodzonych w stulecie wraz z ich rodzicami – dodaje Górska.

Dzieci, które tego dnia przyszły na świat, a także ich świeżo upieczone mamy otrzymały od szpitala nie tylko typowe dziecięce akcesoria, jak śliniaczki, zabawki czy gadżety, ale i książki, wejściówki na zajęcia umuzykalniające dla niemowlaków czy karnety do muzeum i na basen.

comments powered by Disqus