KAMP! w Krakowie. Wygraj bilety na koncert [KONKURS]

KAMP! fot. mat.prasowe

W najbliższą niedzielę w Krakowie wystąpi zespół KAMP! W naszym konkursie możecie wygrać bilety na koncert, który odbędzie się w klubie ZetPeTe. Mamy dla was dwa podwójne zaproszenia.

Wystarczy odpowiedzieć na pytanie:

Jak nazywa się pierwszy singiel promujący najnowszy album KAMP?

Na odpowiedzi czekamy do 19 października, do godziny 15.00. Prosimy je wysyłać na adres konkurs@lovekrakow.pl.

Bilety dostępne na www.followthestep.com, w bileteriach: Biletomat - bilety online, Eventim.pl, ebilet.pl i Going. oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży empik, Saturn Polska i MediaMarkt Polska.

KAMP! powraca

Po prawie trzech latach od ostatniego albumu KAMP! powraca z nową płytą i wyrusza w trasę koncertową, aby w 12 miastach zaprezentować na żywo świeży materiał.

KAMP! to jeden z najważniejszych polskich zespołów elektronicznych, autorzy remiksów dla Brodki czy Dawida Podsiadło oraz hymnu Męskiego Grania 2017. Na swoim koncie mają albumy "KAMP!" i "Orneta", a także występy na największych festiwalach oraz tak ważnych imprezach jak amerykańskie SXSW czy brytyjskie The Great Escape.

Teraz KAMP! powrócił z trzecim, studyjnym albumem. Pierwszym utworem promującym materiał jest „Don’t Clap Hands”. Jak opowiada Radek - producent zespołu: ”Don’t Clap Hands" to połączenie melodyjności i piosenkowości debiutanckiego albumu, z bardziej elektronicznym podejściem znanym z "Ornety". Nowa płyta będzie rozpięta między tropikaliami DJ SNAKE'a, a miękkim techno rodem z Kompakt Records”.

Po premierze nowej płyty zaplanowana jest trasa koncertowa zespołu, która obejmie najważniejsze polskie miasta i będzie zupełnie nowym otwarciem KAMP!.

Źródło: mat. prasowe Follow The Step

comments powered by Disqus