„La La Land” w Krakowie. Wygraj zaproszenie na koncert

To jeden z najgłośniejszych i najbardziej utytułowanych filmów ostatnich miesięcy. Już 20 listopada w Tauron Arenie Kraków będzie można na żywo usłyszeć utwory z „La La Land” w ramach trasy „La La Land in Concert”. Dla naszych czytelników mamy zaproszenie na to wydarzenie.

Już 20 listopada będziemy mogli przenieść się do magicznego świata „La La Land”. W Tauron Arenie Kraków odbędzie się koncert „La La Land in Concert”, podczas którego zabrzmią utwory z jednego z najgłośniejszych filmów ostatnich miesięcy. 20 listopada o godzinie 20.00 rozpocznie się koncert, podczas którego będzie można usłyszeć oryginalne wokale Emmy Stone, Ryana Goslinga i Johna Legenda, połączone z muzyką na żywo. Ścieżka dźwiękowa do projekcji filmu zostanie wykonana przez orkiestrę symfoniczną i zespól jazzowy.

Trasa „La La Land in Concert” obejmie kilkanaście krajów, między innymi Stany Zjednoczone, Wielką Brytanię, Kanadę, Meksyk, Włochy, Niemcy, Polskę, Turcję. Premiera ogólnoświatowej trasy koncertowej, odbyła się  26 maja i 27 maja w Hollywood Bowl.

Konkurs

Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy jedno podwójne zaproszenia na wydarzenie. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie:

Czy Emma Stone zdobyła statuetkę Oscara w 2017 roku za najlepszą rolę kobiecą?

Odpowiedzi prosimy wysyłać na adres konkurs@lovekrakow.pl. Czekamy do 22 września!

comments powered by Disqus

Najnowsze wiadomości

Wczytaj więcej

Życie miasta

Komunikacja

Biznes

Sport

Kultura

Na sygnale