Memoriał Wagnera. Wyjątkowe bilety w sprzedaży od wtorku

fot. Krzysztof Kalinowski/LoveKraków.pl

21 marca o godzinie 18 rozpocznie się sprzedaż biletów na jubileuszowy XV Memoriał Huberta Jerzego Wagnera. Turniej z udziałem Polski, Francji, Rosji i Kanady zostanie rozegrany od 11 do 13 sierpnia w Tauron Arenie Kraków.

Wszystkie reprezentacje, która zagrają pod Wawelem, zajmują miejsca w czołowej dziesiątce rankingu FIVB. Tak mocnej obsady Memoriał Wagnera nie miał jeszcze nigdy. Dla Polaków, Francuzów i Rosjan będzie to ostatnia próba przed mistrzostwami Europy w Polsce. Do naszego kraju chętnie wróci również trener Kanadyjczyków – Stephane Antiga, który do 2016 roku z sukcesami prowadził biało-czerwonych.

Od 40 do 160 zł

W tym roku ceny biletów będą się wahać od 40 do 160 złotych za każdy dzień zawodów (bilet będzie tradycyjnie obowiązywał na dwa mecze). Sprzedaż rusza 21 marca o godzinie 18 na stronie abilet.pl. – Od zawsze staramy się dostosować ceny do każdej kieszeni. Chodzi o to, żeby zabawa na trybunach dla całej rodziny nie oznaczała wydatku równego wyjazdowi nad morze czy do ciepłych krajów. Już za 40 złotych od osoby możemy obejrzeć dwa pojedynki z udziałem najlepszych zawodników na świecie – mówi Jerzy Mróz, prezes Fundacji Huberta Jerzego Wagnera i pomysłodawca turnieju.

Bilet z selfie i reprezentantem

W tym roku memoriałowe bilety będą bardzo nieszablonowe. Każdy będzie mógł pojawić się w hali z wejściówką z własnym zdjęciem. – Postanowiliśmy uhonorować kibiców. Zachęcamy, żeby wgrywać na specjalnej stronie, przed zakupem, swoje selfie. My, po drobnej obróbce, umieścimy twarz kibica na bilecie w towarzystwie wybranych reprezentantów Polski. Dodatkowo zadbamy o narodowe barwy na twarzach kibiców. Specjalną aplikację do wgrania zdjęcia i wyboru siatkarzy można znaleźć pod adresem www.wagner2017.abilet.pl. Program wygeneruje unikalny kod, który trzeba będzie podać przy zakupie wejściówki – informuje Krzysztof Frejman z Abilet.pl.

To jednak nie jedyna gratka dla fanów siatkówki. – To często cenne pamiątki, dlatego przygotowaliśmy bilety kolekcjonerskie. Planujemy je nieco inaczej pakować, jeśli ktoś zechce otrzymać taki bilet za pośrednictwem poczty czy kuriera. Także niespodzianek będzie w tym roku więcej – zapewnia szef Abilet.pl.

Znamy już harmonogram gier XV Memoriału Huberta Jerzego Wagnera. Godziny zostaną podane w późniejszym terminie. Pewne jest natomiast, że mecze Polaków będą rozgrywane jako drugie danego dnia.

comments powered by Disqus