Muse zainspiruje Kraków

Muse fot. Materiały prasowe

Zespół Muse przyjedzie do Polski w ramach światowego tour. Trasa koncertowa będzie promowała ich najnowszy krążek. Bilety zostaną udostępnione do sprzedaży 16 listopada.

Anglicy zawitają do Krakowa 22 czerwca 2019 roku, jednak bilety można będzie nabyć już 16 listopada od godziny 10 na stronie livenation.pl. Jednak największy wybór będą mieć fani, którzy zamówili w przedsprzedaży nowe wydawnictwo Muse. Dla nich wejściówki będą dostępne już od 13 listopada.

The Simulation Theory World Tour zawiera nowość – Enhanced Experience Package, który umożliwi dostęp do Reality Pre-Show Party z trzema wirtualnymi grami inspirowanymi utworami z Simulation Theory. Dodatkowe atrakcje Enhanced Experience to bilet na koncert w najlepszej kategorii cenowej, dedykowany plakat, zdjęcie z pamiątkami z ostatnich klipów zespołu i więcej. Szczegóły o Muse Enhanced Experience i Premium Ticket Bundle są dostępne na www.cidentertainment.com/events/muse-tour/

Jedni z najlepszych

Muse tworzą Matt Bellamy, Dominic Howard oraz Chris Wolstenholme. Ich nadchodzący album Simulation Theory zostanie wydany 9 listopada. Ostatni album Drones ujrzał światło dzienne w czerwcu 2015 roku i debiutował na pierwszym miejscu w 21 krajach na całym świecie, będąc tym samym pierwszym albumem w ich karierze, który zajął pierwsze miejsce w USA. Album zdobył drugą w karierze zespołu Grammy Award w kategorii Best Rock Album w lutym 2016 roku. Od powstania w 1994 roku Muse wydali siedem albumów studyjnych, które sprzedały się w ponad 20 milionach kopii na całym świecie.

Powszechnie uznawany za jeden z najlepszych koncertowych zespołów świata, Muse mają na swoim koncie liczne muzyczne nagrody włączając dwie Grammy Awards, American Music Award, 5 MTV Europe Music Awards, dwie Brit Awards, dziesięć NME Awards i siedem Q Awards.

comments powered by Disqus