Noc w "wiślackim pokoju"? To możliwe dzięki współpracy Wisły i Novotelu [ZDJĘCIA]

Wiślacki pokój fot. Krzysztof Kalinowski/LoveKraków.pl

Klub z ulicy Reymonta zacieśnia współpracę z Novotel Kraków City West, w którym przed domowymi spotkaniami zespołu odbywają się przedmeczowe zgrupowania. W hotelu przy ulicy Armii Krajowej powstał kącik kibica, a jeden z pokoi został urządzony w wiślackim stylu.

Współpraca ma charakter partnerski. Klub będzie mógł łatwiej dotrzeć do gości hotelu. Na parterze powstał kącik kibica, gdzie będzie można wspólnie oglądać wyjazdowe mecze 13-krotnych mistrzów Polski. Na drzwiach jednego z pokoi gości witają Patryk Małecki, Arkadiusz Głowacki i Carlitos. Urządzony on został „po wiślacku” przez jedną z pracownic hotelu – nad łóżkiem z poduszkami w barwach klubu znajduje się ogromne zdjęcie stadionu, a na ścianach wiszą koszulki z autografami zawodników. Wisła może też korzystać z preferencyjnych cen za pobyt w hotelu w innym mieście.

Partner Białej Gwiazdy. będzie widoczny podczas spotkań przy Reymonta. Promocja obejmie bandy, telebim i klubową telewizję. Możliwe są również inne wspólne projekty Wisły i Novotelu.

– Dla każdego piłkarza ważna jest odpowiednia koncentracja i odpoczynek. Osobiście cenię sobie czas, w którym skupić się mogę wyłącznie na piłce, odstawiając na bok trudy życia codziennego. Od wielu lat możemy odpocząć w Hotelu Novotel, skupić się na meczu przed własną publicznością i ze spokojną głową do niego podejść – mówi kapitan Wisły, Arkadiusz Głowacki

comments powered by Disqus

Najnowsze wiadomości

Wczytaj więcej

Życie miasta

Komunikacja

Biznes

Sport

Kultura

Na sygnale