Odwołane posiedzenie Rady TS Wisła na temat powiązań klubu z pseudokibicami

Przeszukanie pomieszczeń TS Wisła we wrześniu 2017

W poniedziałek miało się odbyć spotkanie Rady Towarzystwa Sportowego Wisły Kraków na temat powiązania klubu ze środowiskami pseudokibicowskimi. Zostało jednak odwołane.

Gremium, w skład którego wchodzą m. in. przedstawiciele spółek samorządowych, pracownicy naukowi krakowskich uczelni, dyrektorzy instytucji kultury aktorzy czy politycy, mieli porozmawiać na temat środowiska kibicowskiego Wisły Kraków.

Spotkanie zostało odwołane, ponieważ niektórzy członkowie usprawiedliwiali się że nie mogą w nim uczestniczyć. Podczas zebrania członkowie mieli wysłuchać wyjaśnień zarządu TS Wisła Kraków na temat zarzutów zwartych w materiale „Superwizjera” TVN24 o powiązaniach klubu z pseudokibicami.

Jak poinformował na Twitterze autor reportażu w TVN24 nie ma wyznaczonego nowego terminu posiedzenia. – Nawet gdyby Rada Towarzystwa Sportowego Wisła Kraków doszłaby dziś do skutku, zarządu Wisły prawdopodobnie by na niej nie było. Prezes Marzena Sarapata przekazała w ciągu dnia członkom, że ma "utrudnione możliwości przybycia ze względu na inne nieplanowane wcześniej obowiązki" – czytamy we wpisie dziennikarza Szymona Jadczaka.

comments powered by Disqus