"Ogólnopolski Dzień Marzeń" w Krakowie

W sobotę, 19 maja 2018 roku, krakowski oddział Fundacji Mam Marzenie zaprasza na obchody Ogólnopolskiego Dnia Marzeń, których celem jest uświadomienie wszystkim jak ważne są marzenia oraz profilaktyka zdrowotna. Ten wyjątkowy dzień wolontariusze fundacji będą świętować w dwóch miejscach jednocześnie – w Galerii Bonarka City Center i Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Prokocimiu.

Z tej okazji wolontariusze krakowskiego oddziału Fundacji Mam Marzenie przygotowali wiele atrakcji. Od godziny 11:00 do 16:00 można nas będzie spotkać w Bonarka City Center. Dzięki uprzejmości IFMSA-Poland Oddział Kraków, na naszym stoisku pojawi się Szpital Pluszowego Misia oraz odbędzie się kurs pomocy przedmedycznej. Wszyscy chętni będą mogli również skorzystać z bezpłatnych konsultacji medycznych, jak i możliwości pomiaru wagi i wzrostu. Dodatkowo, będzie można otrzymać porady trenera personalnego z MyFitness Place, który czekać będzie na stanowisku z wagą tanita. Na stoisku w galerii Bonarka City Center nie zabraknie również wielu gier i zabaw dla najmłodszych, a także będzie można odebrać darmowe zaproszenia na bezpłatne konsultacje pediatryczne i badania przesiewowe dla dzieci do Centrum Medycznego Scanmed – otrzymane od Fundacji Scanmed. Na dzieci czekać będą także zabawy i animacje przygotowane przez grupę Animacje czasu wolnego My.

Wolontariusze Fundacji Mam Marzenie pojawią się także między 13:00 a 15:00 w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Prokocimiu. Na początku spotkania towarzyszyć wszystkim będą bajkowe postacie, które wręczą prezenty przybyłym dzieciom ze szpitala. Następnie, dzięki uprzejmości Agencji Eventowej Fun Makers, zostaną przeprowadzone gry i animacje dla dzieci.

comments powered by Disqus