Paul McCartney wystąpi w Krakowie

Paul McCartney fot. materiały prasowe

W Krakowie zapowiada się kolejny świetny koncert. 3 grudnia w Tauron Arenie Kraków wystąpi Paul McCartney w ramach swojej światowej trasy „Freshen Up”.

Będzie to pierwsza trasa Paula od czasu „One On One Tour” w latach 2016-2017, podczas której w koncertach artysty uczestniczyło około 2 mln fanów. Jest to również pierwsza trasa koncertowa, która rozpocznie się po premierze nowego albumu „Egypt Station”, który będzie wydany 7 września nakładem Capitol Records.

Nie będzie to pierwsza wizyta McCartneya w Polsce. Gościł już w naszym kraju na koncercie w Warszawie w 2013 roku w ramach trasy „Out There”.

– Odwiedzanie nowych miejsc to zawsze świetna zabawa! To bardzo ekscytujące doświadczenie, które pomaga zachować świeżość umysłu. Zawsze chciałem zobaczyć Kraków ponieważ słyszałem o nim wiele wspaniałych rzeczy. Świetnie się bawiliśmy podczas naszej ostatniej podróży do Polski, więc wiemy, że będzie to kolejna wyjątkowa noc dla nas. Nie możemy się doczekać powrotu -  Get ready to rock Poland! – mówi Paul McCartney.

Trasa Freshen Up rozpocznie się we wrześniu czterema koncertami w Kanadzie. Następnie w październiku Paul wystąpi jako główna gwiazda 17. edycji festiwalu Austin City Limits w Stanach Zjednoczonych. Europejska część trasy przypada na grudzień i zakończy się koncertami w Wielkiej Brytanii.

Szykuje się prawdziwe, trzygodzinne rockowe show wypełnione utworami z przełomu ostatnich 50 lat; dziesiątki piosenek z solówkami w wykonaniu Paula; niezapomniane kawałki „Wings” i „The Beatles”.

Bilety

Przedsprzedaż dla zarejestrowanych użytkowników LoveNation.pl rozpocznie się już 19 lipca w godzinach 10.00 – 22.00. Do ogólnopolskiej sprzedaży bilety trafią dzień później, 20 lipca od godziny 12.00, również na stronie LiveNation.pl.

comments powered by Disqus

Najnowsze wiadomości

Wczytaj więcej

Życie miasta

Komunikacja

Biznes

Sport

Kultura

Na sygnale