Raport drogowy - czwartek 14.09

Jest czwartek, 14 września, czas na wiadomości z dróg Krakowa i Małopolski.
08:40
Tak oto pachołek na Moście Dębnickim "zawojował" Kraków.
08:27
Spory zator utworzył się na Armii Krajowej, gdzie przystajecie przed i za skrzyżowaniem z ul. Zarzecze, to wynik stłuczki, o której informują kierowcy. Coraz więcej samochodów ustawiło sie w kolejce przed Rondem Grzegórzeckim, podobnie jest od strony al. Pokoju. Zapchane też ślimaki u zbiegu Tischnera i Turowicza oraz al. Powstańców Śląskich w strone Nowej Huty.  Wciąż bardzo dużo samochodów na Zielińskiego i Monte Cassino, Prądnickiej w stronę Alej i Księcia Józefa.
08:05
Wciąż bardzo wolno przejeżdżacie ulicami Kamieńskiego i Konopnickiej, jak informują kierowcy z pewnością nie pomaga pachołek na studzience pod koniec Mostu Dębnickiego. Coraz więcej aut również na ul. Opolskiej, tam cierpliwość wskazana, gdyż przystajecie na wysokości Mehoffera i z małymi przerwami na wyższe biegi powoli toczycie się do estakady z al. 29 Listopada. Wytrwałość wskazana również na Wita Stwosza, albowiem mocno zakorkowały się okolice ronda przy wylocie z tunelu.

A tak na kamerach ZIKiT-u prezentuje się ul. Konopnickiej.
07:45
Wielki korek w ciągu Kamieńskiego-Mateczny-Konopnickiej. Na pierwszej z ulic przystajecie na wysokości skrzyżowania z ul. Walerego Sławka, zaś na Konopnickiej zwlaniacie niemalże od zjazdu z ronda i tak wolniutko toczycie się doMostu Dębnickiego. Mocno zakorkowane Zakopiańska w stronę centrum i ciąg Zielińskiego-Monte Cassino wraz z przyległościami.

Na północy nieco lżej, choć również nie różowo, tłoczno na ulicach Białego Prądnika, Opolskiej w stronę Nowej Huty, Mackiewicza, Siewnej i al. 29 Listopada.
07:26
Zaczynamy od wypadku z udziałem motocyklisty na ul. Dietla. Jak informuje Straż Pożarna, kierowca jednośladu musiał położyć pojazd, po wymuszeniu pierwszeństwa przez osobówkę. Motocyklista został zabrany przez pogotowie na obserwację. W związku ze zdarzeniem nie ma poważniejszych utrudnień.
comments powered by Disqus

Najnowsze wiadomości

Wczytaj więcej

Życie miasta

Komunikacja

Biznes

Sport

Kultura

Na sygnale