Raport drogowy - czwartek 19.10

Jest czwartek, 19 października, czas na informacje z dróg Krakowa i Małopolski.
08:45
Policja donosi o stłuczce osobówki i ciężarówki na ul. Opolskiej w rejonie szpitala. Możliwe utrudnienia na pasie w stronę Nowej Huty.
08:33
Przejazd przez centrum Krakowa wciąż może nastręczać wiele trudności. O ile Alejami jedzie się jeszcze nie najgorzej, o tyle znacznie wolniej przejeżdżacie ulicami przyległymi, jak Prądnicką w kierunku Długiej, Reymonta czy Czarnowiejską.

Niedziałające światła na skrzyżowaniu Nowohuckiej z Ciepłowniczą nie przyczyniły się do zwiększenia korków. Więcej aut nieco dalej w rejonie skrzyżowania z Saską/Stoczniowców.
08:13
Ciasno zrobiło się na ul. Lublańskiej w kierunku Bronowic. Zwalniacie już na wys. estakady z Bora-Komorowskiego, dalej też nieciekawie, bowiem bardzo powoli dojeżdżacie mniej więcej do skrzyżowania z Pleszowską.

Większy ruch panuje na ulicach dochodzących do Ronda Grzegórzeckiego. Powoli jedziecie zatem al. Pokoju, al. Powstania Warszawskiego i Kotlarską.
07:55
Poważne utrudnienia na zachodzie i północy. Samochody wloką się na Pasterniku i obu Prądnikach. Wciąż duży ruch na dojazdówkach. Tłoczno na Wzgórzach Krzesławickich i Księcia Józefa, na której przystajecie na wysokości Jodłowej.

Na obwodnicy, jak co dzień bardzo dużo samochodów od zjazdu na Zakopane do Tyńca.

07:38
Nie działa sygnalizacja na skrzyżowaniu Nowohuckiej i Ciepłowniczej (mrugające pomarańczowe). ZIKiT informuje, że naprawa awarii może potrwać do jutra.

Póki co korki w tym miejscu na standardowym poziomie, co znaczy, że w żółwim tempie przesuwacie się do skrzyżowania ze Stoczniowców.
07:33
Jak informują kierowcy, policja odjechała z miejsca wypadku na ul. Pilotów. Zator powinien się powoli udrażniać.

07:21
Zaczynamy od informacji z ostatniej chwili. Na ul. Pilotów w rejonie Ronda Młyńskiego (ul. Sadzawki) doszło do potrącenia pieszego. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami na pasie w kierunku Ronda Mogilskiego. Poszkodowany został odwieziony do szpitala.

comments powered by Disqus

Najnowsze wiadomości

Wczytaj więcej

Życie miasta

Komunikacja

Biznes

Sport

Kultura

Na sygnale