Raport drogowy - piątek 22.09

Mamy piątek, 22 dzień września, czas na informacje z dróg Krakowa i Małopolski.
08:27
Uwaga kierowcy jadący obwodnicą. Na zjeździe z autostrady w kierunku S7 auto uderzyło w barierki zablokowany lewy pas w odległości ok. 400 m przed zwężeniem do jednego pasa.
08:23
Na mapach ul. Armii Krajowej zapłonęła na bordowo, co oznacza, że utkniecie w korku ciągnącym się od ronda, niemal do ślimaka z Balicką, wydłużył się również zator na ul. Grzegórzeckiej w stronę al. Pokoju. Przystaniecie także na Kuklińskiego, na której zator sięga od świateł z Saską do estakady z Nowohucką.
08:00
Jak donoszą kierowcy, bardzo mocno zakorkowała się ul. Księcia Józefa, stoicie od ślimaka pod Mostem Zwierzynieckim do pętli tramwajowej, w długiej kolejce utkniecie również na al. Pokoju przy dojeździe do Ronda Grzegórzeckiego i na Wita Stwosza przy wyjeździe z tunelu.
07:45
Dziś dzień bez samochodu, jednak na ulicach miasta nie widać, by krakowianie masowo przesiadali się na darmową komunikację miejską. Stoi ciąg Powstańców Wielkopolskich-Nowohucka, Kamieńskiego zapchana, jak w każdy inny dzień, podobnie Monte Cassino, a o Konopnickiej nawet nie będziemy wspominać. Tam beton w rejonie budowanego osiedla. Dosłownie murowany postój czeka kierowców na Wzgórzach Krzesławickich i al. 29 Listopada.
07:21
Zaczynamy od poważnego wypadku na DK 94. W Bolesławiu, na trasie z Olkusza do Dąbrowy Górniczej doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych, w którym zginęła jedna osoba. Zablokowany jeden pas.

W Krakowie również niespokojnie, na ul. Nowohuckiej, tuż przed rondem 308 Dywizjonu, w kierunku M1 doszło do kolizji 3 samochodów, w miejscu zdarzenia utworzył się spory korek. Kolizja także na ul. Focha, tam motocykl zderzył się z osobówką.

comments powered by Disqus

Najnowsze wiadomości

Wczytaj więcej

Życie miasta

Komunikacja

Biznes

Sport

Kultura

Na sygnale