Raport drogowy - środa 11.10

Mamy środę, 11 dzień października, wyruszamy na drogi Krakowa i Małopolski.
09:07
Wypadek na pl. Centralnym w kierunku Igołomskiej. Samochód wjechał w przystanek. Na miejscu są służby ratownicze.

08:43
Kierowcy donoszą o kolejnej kolizji na ulicach Krakowa. Do zderzenia dwóch osobówek miało dojść na ul. Conrada, na wysokości wyjazdu z Azorów w stronę Ikei. Policja nie potwierdza tej kolizji, za to informuje o stłuczce na al. Jana Pawła II na wysokości os. Centrum E.
08:30
Kierowcy donoszą o sporych zatorach na obwodnicy Krakowa. Korkują się odcinek od węzła Południe do zjazdu na Skawinę i dalej, od węzła Skawina do Bielan.

W samym Krakowie mapy pokrywa coraz bardziej intensywna czerwień, bardzo duży ruch na Alejach, po których w ślimaczym tempie przesuwacie się od Jubilatu do Karmelickiej.
08:04
MPK informuje, że ruch tramwajowy w ciągu ul. Królewskiej odbywa się normalnie.

Na spore utrudnienia napotkają kierowcy w rejonie Ronda Grzegórzeckiego. Dosłownie zabetonowane są al. Powstania Warszawskiego, ciąg Herlinga-Grudzińskiego-Kotlarska i al. Pokoju. Bardzo ciasno również na Konopnickiej i Monte Cassino w stronę Ronda Grunwaldzkiego. Poważny korek także na Siódemce od Węgrzc do rogatek miasta i dalej na al. 29 Listopada, w związku z tym korkują się drogi w Batowicach i Dziekanowicach prowadzące do ul. Powstańców.
07:43
Jak informują pasażerowie, na ul. Królewskiej tuż za skrzyżowaniem z ul. Urzędniczą doszło do kolizji z udziałem tramwaju, ruch na torach w stronę Alej wstrzymany.

07:36
Jak informują kierowcy, na ul. Turowicza w kierunku Nowej Huty doszło do kolizji śmieciarki i osobówki, ale Policja nie potwierdza takiego zdarzenia drogowego.
comments powered by Disqus

Najnowsze wiadomości

Wczytaj więcej

Życie miasta

Komunikacja

Biznes

Sport

Kultura

Na sygnale