Startuje prawdziwa Wiosenna Przemiana [Nasza akcja]

Powoli zapominamy o zimnych dniach i na horyzoncie witamy wiosnę. Coraz cieplejsze dni, perspektywa lata i wakacji, sprawiają, że warto popracować nad swoim wyglądem i zaplanować prawdziwą metamorfozę.

Wraz z Partnerami: Centrum Naturhouse (ul. Kazimierza Wielkiego 32 i Kościuszki 68) i Ośrodkiem Rekreacji Kolna zapraszamy Was do obserwowania akcji "Wiosenna Przemiana". Jej bohater, Kuba Piechowicz, przez najbliższe trzy miesiące przejdzie prawdziwą przemianę, zmieniając swój styl życia i finalnie wygląd.

Na bieżąco będziemy relacjonować jego działania i postępy, co tydzień w środę będziecie mogli obejrzeć relacje video, porady dietetyków. Nie zabraknie też pomysłów na aktywności poprawiające wygląd i zdrowie, które zaprezentujemy przy współpracy z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji KOLNA.

Poznajcie naszego bohatera i ekspertów Naturhouse:KOLEJNE ODCINKI WIOSENNEJ PRZEMIANY:

-> Odcinek 2
-> Odcinek 3
-> Odcinek 4
-> Odcinek 5
-> Odcinek 6
-> Odcinek 7
-> Odcinek 8
-> Odcinek 9
-> Odcinek 10
-> Odcinek 11
-> Odcinek 12
-> Odcinek 13
-> Odcinek 14

Najnowszy odcinek:Chcesz poznać zespół dietetyków Naturhouse pracujących na ul.Kościuszki 68 i ul.Kazimierza Wlk. 32 Wejdź na:
http://sport.lovekrakow.pl/aktualnosci/spelniamy-marzenia-o-szczuplej-sylwetce_13014.html

Czy potrzebne są suplementy diety podczas odchudzania? Więcej: http://sport.lovekrakow.pl/aktualnosci/po-co-mi-suplementy-w-czasie-odchudzania_13841.html

comments powered by Disqus

Najnowsze wiadomości

Wczytaj więcej

Życie miasta

Komunikacja

Biznes

Sport

Kultura

Na sygnale