„Szalone nożyczki” powracają do Krakowa! [KONKURS]

Po sukcesie marcowych spektakli „Szalone nożyczki” powracają do Krakowa w czerwcu!

Bilety można nabyć TUTAJ.

Energiczny i przebojowy fryzjer prowadzi salon w lokalu wynajętym od Pani Izabeli. Kiedy artysta fryzur zajmuje się całą plejadą charakterów, dochodzi do morderstwa – właścicielka lokalu nie żyje. W salonie przebywa inspektor policji, który zamyka salon i rozpoczyna śledztwo, a jego świadkami zostają - UWAGA! - WIDZOWIE! Właśnie ich spostrzeżenia i decyzje związane z bohaterami wpłyną na ostateczne zakończenie sprawy. Ten spektakl nigdy nie kończy się tak samo! Jest magnetyczny, elektryzujący i uwielbiany przez publikę całego świata!

„Szalone nożyczki” to wyjątkowy projekt teatralny tworzony przez pasjonatów, entuzjastów i profesjonalistów w jednym. Łączy nas miłość do teatru oraz wysoka klasa podejmowanych zadań. Zależy nam, aby powstający spektakl był na rynku teatralnym absolutnym „Top of the Top”!

Punktem wyjścia dla naszego projektu jest kultowy i uwielbiany scenariusz pt. „Szalone nożyczki” Utwór ten grany jest w najlepszych teatrach komediowych świata już od ponad pięćdziesięciu lat. Nie bez powodu znalazł się w Księdze Rekordów Guinnessa!

 

Obsada:

Dominik Kowalewski - Krzysztof Ibisz/Lesław Żurek

Antoni Wzięty - Leszek Stanek

Edward Wurzel - Alan Andersz

Barbara Markowska - Dominika Gwit

Michał Tomasiak - Maciej Wilewski

Pani Dąbek - Urszula Dębska/Joanna Kupińska

 

Gościnnie w spektaklu występuje również Michał Piróg

 

KONKURS!

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy jedno podwójne zaproszenie na spektakl, który odbędzie się 8 czerwca w Kijów Centrum.

Aby zdobyć zaproszenie wystarczy odpowiedzieć na pytanie:

Kto jest autorem scenariusza do „Szalonych nożyczek”?

Odpowiedzi należy wysyłać na adres konkurs@lovekrakow.pl do 19.03 do godziny 10:00.

Wygrywa pierwsza, poprawna odpowiedź.

comments powered by Disqus