Teatr Stu zaprasza do legendarnego kabaretu Kit-Kat [VIDEO]

Coś wisi w powietrzu - i nie jest to bynajmniej krakowski smog. Przeczucie zagrożenia, lęk przez katastrofą, niepewność jutra… W Teatrze Stu można już zobaczyć spektakl „Cabaret” w reżyserii Krzysztofa Jasińskiego.

Amerykanin Cliff Bradshaw przyjeżdża do Berlina, by skończyć pisanie swej książki. Szybko jednak wciąga go nocne życie miasta i berliński półświatek. W kabarecie poznaje Sally Bowles, próbującą swoich sił jako artystka estradowa. Historia miłości tych dwojga ukazana jest w gęstniejącej atmosferze Berlina przed dojściem nazistów do władzy. Gdy świat skręca w prawo, Berlin staje się oazą wolności, a berlińskie kabarety -  schronieniem dla uciekinierów. Poznajemy mieszkańców nocnych klubów, artystów najróżniejszej maści, którzy – przeczuwając zbliżającą się katastrofę - rzucają się w wir podejrzanych rozrywek i szampańskiej zabawy – do utraty tchu.

Tańczące girlsy, szampan, muzyka na żywo, a wszystko zanurzone w dekadenckiej atmosferze muzycznych klubów czasu międzywojnia. Willkommen! Bienvenue! Welcome!  Zapraszamy do legendarnego kabaretu Kit-Kat! Można już rezerwować stoliki. Więcej informacji na stronie https://www.scenastu.pl/spektakle/cabaret

 

(źródło: materiały prasowe Teatru Stu)

 

comments powered by Disqus