W ten weekend tunel tramwajowy zamknięty

Tunel KST fot. Krzysztof Kalinowski/LoveKraków.pl

W najbliższy weekend ponownie będzie zamknięty odcinek Krakowskiego Szybkiego Tramwaju w tunelu pomiędzy rondem Mogilskim a przystankiem Politechnika. Chodzi o prace związane z modernizacją systemu monitoringu.

Tunel zostanie zamknięty od godziny 22 w piątek do niedzieli włącznie.  Chodzi o odcinek Krakowskiego Szybkiego Tramwaju w tunelu między rondem Mogilskim a przystankiem Politechnika. Podobnie jak w minionym tygodniu, zostaną wprowadzone następujące zmiany w komunikacji miejskiej:

Linia 5 – będzie kursować na trasie czasowo zmienionej: od Wzgórz Krzesławickich do Ronda Mogilskiego bez zmian, następnie ul. Lubicz, Basztową, Długą, Kamienną do Dworca Towarowego, gdzie linia wróci na stałą trasę do Krowodrzy Górki. Częstotliwość kursowania pozostanie bez zmian;

Linia 17 – w dniach 10 i 17.06.2018 r. będzie zawieszona;

Linia 19 – będzie kursować na trasie czasowo zmienionej: od Borku Fałęckiego do Ronda Mogilskiego bez zmian, następnie ul. Lubicz i Rakowicką do Cmentarza Rakowickiego. Częstotliwość kursowania pozostanie bez zmian. Uwaga! W związku z wyłączeniem ruchu tramwajowego na ul. Dominikańskiej powyższa zmiana trasy obowiązuje również w dniu 11.06.2018 r. (poniedziałek);

Linia 50 – będzie kursować na trasie czasowo zmienionej: od Kurdwanowa P+R do Ronda Mogilskiego bez zmian, następnie ul. Lubicz, Basztową, Długą, Kamienną do Dworca Towarowego, gdzie linia wróci na stałą trasę do Krowodrzy Górki. Częstotliwość kursowania pozostanie bez zmian.

comments powered by Disqus

Najnowsze wiadomości

Wczytaj więcej

Życie miasta

Komunikacja

Biznes

Sport

Kultura

Na sygnale