Weekend w pigułce (18-19 marca)

fot. Krzysztof Kalinowski/LoveKraków.pl

W ten weekend w Krakowie koncerty m.in.  Fisz Emade Tworzywo, Alicji Majewskiej i Włodzimierza Korcza. W niedzielę w Ice Kraków multimedialne widowisko „Gwiezdne Wojny koncertowo”.

Sobota, 18 marca: Fisz Emade Tworzywo, Dziewczyna z plakatu

Trwają 22. Dni Bachowskie. Dziś o godzinie 18.00 w auli Florianka przy ul. Basztowej 8 odbędzie się koncert „Chorałowe inspiracje”. W programie J.Ch. Bach, J.S. Bach, C.P.E. Bach, A. Kühnel, G.C. Schemelli, A. Falckenhagen. Wstęp wolny.

Do niedzieli 26 marca w Centrum Kongresowym Ice Kraków potrwa Cracow Fashion Week. O godzinie 19.00 odbędzie się uroczysta gala Fashion Show Awards, będącej finałem konkursu młodych projektantów. Nie zabraknie pokazów kolekcji zagranicznych.

W ZetPeTe wystąpi Fisz Emade Tworzywo. Początek o godzinie 20.30.

O godzinie 19.00 w Kijów.Centrum rozpocznie się koncert Alicji Majewskiej i Włodzimierza Korcza „Wszystko może się stać”. Bilety w cenie 70-90 zł.

Klub Kwadrat zaprasza na koncert zespołu Hunter. Początek o godzinie 19.00. Ceny biletów: 40zł - w przedsprzedaży, 50zł - w dniu imprezy.

W Teatrze Variete o godzinie 16.00 rozpocznie się spektakl „Dziewczyna z plakatu”. Bilety w cenie 65-75 zł.

Na Scenie przy Sarego 7 o godzinie 18.00 spektakl „Cesarz Kaligula”. Bilety: 36-54 zł.

W Teatrze Łaźnia Nowa odbędzie się „Schimmy Show”. Tomasz Schimscheiner wcieli się w postać artysty, który podejmuje grę z własnym wizerunkiem gwiazdy. Początek o godzinie 20.00. Bilety: 30-50 zł.

Kawiarnia Literacka przy ul. Krakowskiej 41 zaprasza na spotkanie z Katarzyną Puzyńską, autorką powieści kryminalnej „Dom czwarty” – siódmy tom kryminalnej sagi o policjantach z Lipowa. Rozpoczęcie spotkania o godzinie 16.00.

Niedziela, 19 marca: Gwiezdne Wojny, Mały Książę

O godzinie 16.00 w Centrum Kongresowym Ice Kraków odbędzie się multimedialne show „Gwiezdne Wojny koncertowo” w wykonaniu Hollyłódzkiej Orkiestry Filmowej, orkiestry Alla Vienna oraz 20-osobowego chóru Vivid Singers. Bilety: 100, 130, 150, 170 zł; dostępne w sieciach Ticketpro.

W Fortach Kleparz wystąpi zespół Perfect. Początek koncertu o godzinie 19.00.

W Teatrze Stu o godzinie 13.00 spektakl „Mały Książę”. Bilety w cenie 50 zł.

Teatr Ludowy zaprasza na Scenę pod ratuszem na spektakl „Wszystko o kobietach”. Bilety w cenie 40-50 zł.

O godzinie 12.00 w Teatrze im. J. Słowackiego odbędzie się Krakowski Salon Poezji. Tym razem będzie to egzamin studentów Wydziału Aktorskiego PWST pod opieką pedagogiczną Urszuli Grabowskiej. Wydarzenie będzie poświęcone „Kwiatom polskim” Juliana Tuwima.

W Akademii Sztuk Pięknych przy placu Matejki o godzinie 19.30 trwa kolejna edycja cyklu filmowego SOMA, prezentującego oryginalne osobowości sztuk wizualnych oraz kina eksperymentalnego i autorskiego. Tym razem wyświetlony zostanie film „Otwarcie”. Wstęp wolny.

 

 

comments powered by Disqus

Najnowsze wiadomości

Wczytaj więcej

Życie miasta

Komunikacja

Biznes

Sport

Kultura

Na sygnale