Wiosna w pałacu. Moda niezależna i kulinarne nowości

Kiermash w Krakowie fot. Klaudia Kot

Już niebawem w Krakowie kolejna edycja Kiermashu. Tym razem wydarzenie odbędzie się w Pałacu Czeczotka przy skrzyżowaniu ulic Wiślnej i św. Anny. Jak zawsze na odwiedzających czeka spora dawka mody i dobrego jedzenia.

Kiermash odbędzie się w Krakowie już po raz trzynasty. Tym razem organizatorzy zdecydowali, że wydarzenie odbędzie się w Pałacu Czeczotka od 17 do 18 marca. Odwiedzający w restauracji będą mogli zjeść pyszne śniadanie i lunch. Oprócz dobrego jedzenia nie może zabraknąć targów mody niezależnej.

Podczas kolejnej edycji zostaną jak zawsze zaprezentowane polskie marki. Od ubrań, przez obuwie, biżuterię, okulary, torby, dodatki, po kosmetyki naturalne i rośliny.

– Jak przy każdej edycji chcemy podkreślać wartość małych, często lokalnych pracowni, zaangażowanie i „całe serce” jakie nasi wystawcy wkładają w swoją pracę i handel fair trade, na którym bardzo nam zależy. Nawet jeśli nie planujecie wielkich zakupów, warto nas odwiedzić, choćby dla samej atmosfery i ludzi, których na Kiermashu nigdy nie brakuje – mówią

organizatorzy - Izabela Chyłek i Mateusz Kaczan.

Kiermash potrwa od 17 do 18 marca w godzinach 11.00 – 18.00. Wstęp wolny.

Czytaj wiadomości ze swojej dzielnicy:

Stare Miasto
comments powered by Disqus