Wolność w Starym Teatrze

Stary Teatr fot. Krzysztof Kalinowski/LoveKraków.pl

W piątkowy wieczór Stary Teatr zaprasza na wieczór warsztatowy z artystami Starego Teatru. Publiczność będzie mogła wraz z nimi „dryfować wokół wolności twórczej, zaczepiając o archiwa i bieżący repertuar”.

Na rozgrzewkę, o 21.00 rozpocznie się burza mózgów z Pawłem Demirskim, autorem tekstów do nagradzanych spektakli (m.in. "nie-boskiej komedii..." czy "Triumfu woli").

„Wspólnie rozpiszemy nasze marzenia i obawy na Nowy Rok z życia codziennego w Europie Środkowo-Wschodniej” czytamy na stronie teatru.

O 22.00 rozkręci się "disco z odzysku" z Wojtkiem Kiwerem i Mają Luxenberg - teatralny recykling dźwięków, czyli zabawa przy największych "hitach" ze spektakli Starego Teatru.

„Poł godziny później „Odpuszczamy sobie” z Pauliną Puślednik. Będzie trochę łagodnej pracy z ciałem, trochę rozciągania, masażu, głębokiego oddychania i dużo, dużo przyjemności!” – zachęcają organizatorzy.

Od 21.00 do 24.00 potrwają wspólne robótki ręczne z Elżbietą Rachwał, Kierownikiem Pracowni Krawieckiej Damskiej NST. Ostatecznie ma powstać Polski Strój Narodowy 2019, inspirowany wyobraźnią i strategiami dekonstrukcji Krystyny Zachwatowicz, Barbary Hanickiej i Justyny Łagowskiej.

Bilety można zakupić on-line lub w kasach biletowych w godzinach ich otwarcia. Na relaksację z Pauliną Puślednik obowiązują zapisy: info@micet.pl lub 530 186 922. Więcej informacji na stronie http://micet.pl/pl/wydarzenie/w-teatrze-wolno-sc/

 

comments powered by Disqus