Wpadnij na lody o smaku LoveKraków!

Co może powstać, jeśli połączymy pasję do robienia pysznych lodów z miłością do naszego miasta? Na pierwszy rzut oka może brzmieć dziwnie, ale…

Od kilkunastu tygodni prowadzimy specjalny nowohucki serwis internetowy – 70NH.pl, który stworzyliśmy z okazji 70. urodzin Nowej Huty. Jednym z naszych Partnerów, który zaangażował się w projekt jest Lodowa Huta. Miejsce znane już nie tylko nowohucianom. Lodziarnia, która zachwyca pomysłami na smaki i jakością wyrabianych lodów.

Z tej współpracy powstało coś więcej. Przed wami… lody o smaku LOVEKRAKÓW!

Wspólnie z Lodową Hutą zapraszamy do spróbowania zupełnie nowego smaku, który od 10 czerwca znajdzie się w ofercie lodziarni na os. Centrum C9.

Smak lodów jest całkowitą nowością. Pomyśleliśmy, że bliskość słynnej nowohuckiej Alei Róż wymaga, by lody otrzymały smak… różany! I takie właśnie są lody o smaku LOVEKRAKÓW. Robione z miłością do Krakowa, a zwłaszcza Nowej Huty.

KONKURS

Dla pierwszych 10 osób, które zrobią zdjęcie z lodami LOVEKRAKÓW i umieszczą na Instagramie wraz z hashtagami #lodowahuta #lovekrakow – mamy duże porcje lodów w prezencie! W każdym pudełku znajdzie się 5 porcji lodów o smakach wybranych przez Was.

Jeśli chcecie wziąć udział w konkursie, zróbcie sobie takie zdjęcie z lodami LOVEKRAKÓW, wrzućcie na swojego instagrama i podeślijcie nam link lub screen na konkurs@lovekrakow.pl. Wygrywa pierwsze 10 osób!

comments powered by Disqus