Wraca przejazd pod wiaduktem na Kamiennej

fot. PKP PLK

Od przyszłego poniedziałku kierowcy znów będą mogli przejeżdżać pod wiaduktem kolejowym przy ulicy Kamiennej. Kolejne utrudnienia pojawią się tam dopiero za trzy miesiące.

– Wykonawca przebudowy linii kolejowej zrealizował kolejny etap modernizacji wiaduktu. W związku z tym będzie można otworzyć przejazd pod tym obiektem dla samochodów – zapowiada PKP PLK.

Zmiana w organizacji ruchu zostanie wprowadzona rankiem w poniedziałek 12 lutego. Jak zapewniają kolejarze, droga będzie wolna co najmniej do 7 maja.

Na Łokietka wróciło przejście

To już druga dobra wiadomość w ostatnich dniach. Od soboty, po kilkudniowej przerwie, znów dostępne jest przejście dla pieszych pod wiaduktem na ulicy Łokietka. Początkowo prace wymuszające wyłączenie ruchu były planowane do najbliższej środy, ale udało się je zakończyć wcześniej.

Nowe utrudnienia pojawiły się za to na Azorach. Z powodu przebudowy skrzyżowania ulic Radzikowskiego i Rydla ulica Radzikowskiego jest częściowo jednokierunkowa, a samochody kierowane są objazdem przez ulice Weissa i Jaremy.

Wraca przejazd pod wiaduktem na Kamiennej

Czytaj wiadomości ze swojej dzielnicy:

Krowodrza
comments powered by Disqus

Najnowsze wiadomości

Wczytaj więcej

Życie miasta

Komunikacja

Biznes

Sport

Kultura

Na sygnale