Zabierzże swoje dzieci na Pasiasty Dzień Dziecka

fot. Paulina Frączek/LoveKraków.pl

Moc atrakcji i świetna zabawa gwarantowana! Już 10 czerwca #NaStadionie przy ulicy Kałuży odbędzie się Pasiasty Dzień Dziecka organizowany przez klub i Stowarzyszenie „Cracovia To My”. LoveKraków.pl jest patronem medialnym wydarzenia.

Wszyscy dorośli doskonale wiedzą, że najważniejszym świętem w roku dla wszystkich dzieci jest Dzień Dziecka. W związku z tym MKS Cracovia SSA wraz ze Stowarzyszeniem „Cracovia To My" serdecznie zapraszają najmłodszych kibiców na Pasiasty Dzień Dziecka 2018, który odbędzie się 10 czerwca #NaStadionie przy ul. Józefa Kałuży 1! Start w samo południe. Wstęp na imprezę jest oczywiście bezpłatny!

Jak zwykle dla najmłodszych czeka moc atrakcji! W czasie trwania imprezy #NaStadionie będzie można spotkać piłkarzy i hokeistów Cracovii, a także potrenować pod okiem trenerów pracujących w Klubie! Nie obędzie się też bez turnieju piłki nożnej, zajęć fitness oraz zabaw bieżnych.

Uczestnicy Pasiastego Dnia Dziecka będą mogli zwiedzić najskrytsze zakamarki stadionu Cracovii zupełnie za darmo! Na najmłodszych czekać będą dmuchańce, animacje plastyczne, malowanie buziek, kolorowanie oprawy, fotobudka z pamiątkowymi zdjęciami, a także loteria i wiele innych atrakcji footbolowych i nie tylko!

Rodzicu (babciu, dziadku, ciociu, wujku, bracie, siostro...), zróbże niespodziankę swoim pociechom i spędźże razem z nimi niedzielę 10 czerwca #NaStadionie!

comments powered by Disqus