Zespół KISS zagra w Krakowie

fot. mat.prasowe

Legenda rocka zagra w Krakowie. Mowa o zespole KISS, który ogłosił, że wyrusza w ostatnią trasę koncertową w 2019 roku nazwaną End of the Road. 18 czerwca formacja zawita do Tauron Areny Kraków.

W poniedziałek zespół ogłosił pierwsze daty i miasta wchodzące w skład trasy koncertowej. Poniżej więcej informacji dotyczących jej europejskiej części. KISS oferuje fanom specjalne pakiety VIP i przedsprzedaż dla Fan Clubu - KISS Army. Więcej informacji na www.kissonline.com.

Bilety trafią do ogólnej sprzedaży w piątek, 9 listopada 2018 r. ,o godz. 10:00. 30 października 2018 o godz. 10:00 rozpocznie się przedsprzedaż pakietów VIP, a 31 października 2018, godz. 10:00 - przedsprzedaż pakietów KISS Army dla Fan Clubu.

7 listopada 2018, godz. 10:00 rozpocznie się przedsprzedaż dla zarejestrowanych użytkowników LiveNation.pl

Dzięki swoim charakterystycznym koncertom na żywo, KISS przez dziesięciolecia udowodnił, że tworzą najbardziej kultowe i rock'n'rollowe show. Członkowie The Rock & Roll Hall of Fame, z ponad 100 milionami sprzedanych albumów, podkreślają, że ta trasa jest dedykowana milionom fanów z KISS Army.

- Wszystko, co zbudowaliśmy i wszystko, co zdobyliśmy w ciągu ostatnich czterech dekad nie byłoby możliwe, gdyby nie miliony ludzi na całym świecie, którzy przez te lata wypełniali kluby, areny i stadiony. To będzie największe święto dla tych, którzy nas widzieli i ostatnia szansa, którzy nie mieli jeszcze okazji. KISS Army - żegnamy się ostatnią trasą koncertową podczas największych koncertów. Odejdziemy tak, jak przyszliśmy … Niepokorni i Niepowstrzymani" - powiedział KISS.

Przed występami na Starym Kontynencie, zespół będzie koncertował w Ameryce Północnej od stycznia do kwietnia 2019 roku.

Organizatorem wydarzenia jest agencja Live Nation.

comments powered by Disqus