Zmiany w kursowaniu linii 164 i 503

fot. Krzysztof Kalinowski/LoveKraków.pl

Jak informuje Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu,  z powodu remontu nawierzchni zostanie zamknięte skrzyżowanie ul. Siewnej i Bociana. W związku z tym od 5 marca na około miesiąc inaczej będą kursowały autobusy w tym rejonie.

Linia 164  będzie kursować na skróconej trasie Piaski Nowe – Siewna Wiadukt. Przystanek końcowo-początkowy „Siewna Wiadukt” urzędnicy zlokalizowali w istniejącej zatoce przystankowej na początku ul. Mackiewicza.

Linia 503 również będzie miała krótszą trasę. Z Nowego Bieżanowa Południe będzie dojeżdżać do przystanku Siewna Wiadukt. Powrót został zaplanowany przez ul. Pachońskiego, Górnickiego i Siewną. Autobus nr 503 swój przystanek końcowo-początkowy Siewna Wiadukt będzie miał na skręcie w lewo z ul. Mackiewicza w istniejącej zatoce przystankowej na początku ul. Pachońskiego.

Na trasie objazdowej autobusy linii 503 nie będą zatrzymywać się na istniejącym przystanku „Siewna”. Wyznaczony zostanie przystanek przelotowy „Siewna Wiadukt” w istniejącej zatoce przystankowej na początku ul. Mackiewicza.

Przystanki „Górka Narodowa” oraz „Bociana” na czas prowadzonych prac zostaną zawieszone.

comments powered by Disqus

Najnowsze wiadomości

Wczytaj więcej

Życie miasta

Komunikacja

Biznes

Sport

Kultura

Na sygnale