Akcja LoveKraków.pl. Przekażemy 20% na rzecz szpitali

Drodzy Czytelnicy i nasi Partnerzy,

Wszyscy, mimo olbrzymich utrudnień, próbujemy dostosować się do nowej rzeczywistości. Wiemy, jak trudny to czas dla wszystkich, a w szczególności dla przedsiębiorców i pracowników z zagrożonych najmocniej branż naszej gospodarki.

Z naszej strony staramy się przede wszystkim możliwie jak najszybciej informować Was o tym, co dzieje się w mieście, podawać sprawdzone i rzetelne informacje.

Warto się wspierać i pomagać sobie, dlatego postanowiliśmy, że 20% z wszystkich zamówień reklamowych, które otrzymamy od dziś do końca marca, przeznaczymy na zakup sprzętu i niezbędnego asortymentu dla Szpitala im. Żeromskiego i Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Uważamy, że w czasach ogólnonarodowej kwarantanny, ale też społecznego poruszenia i akcji na rzecz szpitali, powinniśmy wspólnie działać.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że nie wszystkie branże i Partnerzy, z którymi regularnie współpracujemy, mogą teraz przystąpić do tego typu działań. Dlatego tym mocniej zapraszamy tych, którzy nie odczuwają teraz tak mocno kryzysu, którzy poprzez rodzaj czy profil swojej działalności mogą sobie pozwolić na zakup kampanii reklamowej i którzy dzięki temu mogą zrobić dodatkowo coś dobrego, a przy tym skorzystać z rekordowych statystyk portalu (tak, notujemy ogromny wzrost odwiedzin, dziękujemy Czytelnikom!).

Zapraszamy do kontaktu z działem reklamy: reklama@lovekrakow.pl. Z naszej strony zapewniamy o przekazaniu na rzecz szpitali (w formie darowizny lub zakupu konkretnego sprzętu czy artykułów medycznych) 20% wartości wszystkich zamówień reklamowych przyjętych od dziś do końca miesiąca.

Jako portal i firma już od jakiegoś czasu organizujemy akcje pomocowe na rzecz lokalnych firm i szpitali. Wystosowaliśmy publiczny apel o robienie zakupów w lokalnych krakowskich firmach, wspomogliśmy logistycznie akcję przekazania gogli ochronnych dla szpitali, zakupiliśmy zestaw śniadań dla personelu Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Wczoraj uruchomiliśmy akcję wsparcia dla krakowskiej gastronomii – bezpłatną mapę, na której możecie wyszukać restauracje oferujące jedzenie na dowóz/wynos. W ciągu kolejnych dni będziemy przeprowadzać akcje dostawy środków medycznych do szpitali.

comments powered by Disqus