Awantura w klubie. Niemiec zraniony w plecy „ostrym narzędziem”

fot. Krzysztof Kalinowski/LoveKraków.pl

2 lutego w jednym z krakowskich klubów doszło do awantury, która zakończyła się pobytem w szpitalu jednego z jej uczestników. W ruch poszło ostre narzędzie

 Tego wieczoru turysta z Niemiec nie będzie dobrze wspominał. W jednym z klubów w rejonie Rynku Głównego wdał się w sprzeczkę z najprawdopodobniej trzema innymi młodymi mężczyznami.

Z naszych informacji wynika, że byli to kibice jednego z krakowskich klubów, ponieważ mieli na sobie ubrania z emblematami wskazującymi na konkretny zespół piłkarski. W pewnym momencie jeden z nich miał posłużyć się nożem i ugodzić nim Niemca.

Policja potwierdza, że doszło do takiego zdarzenia, ale nie precyzuje, że chodziło o nóż. Anna Wolak-Gromala z biura prasowego Komendy Miejskiej Policji w Krakowie informuje, że „Niemiec został zraniony w plecy ostrym narzędziem przez nieznaną osobę”. –  Mężczyzna ten otrzymał pomoc medyczną i opuścił oddział ratunkowy po zaopatrzeniu rany – mówi przedstawicielka krakowskiej policji.

– W Komisariacie Policji I w Krakowie prowadzone jest postępowanie w tej sprawie, które ma na celu ustalenie okoliczności i sprawcy czynu – dodaje Anna Wolak-Gromala.

Czytaj wiadomości ze swojej dzielnicy:

Stare Miasto

Aktualności

Pokaż więcej