Black Week w KODANO Optyk! Wszystkie okulary 50% taniej!

Tylko do 30 listopada w salonach KODANO Optyk w Krakowie będzie można skorzystać z wyjątkowych rabatów z okazji Black Week i kupić kompletne okulary korekcyjne oraz przeciwsłoneczne aż 50% taniej!

W stolicy Małopolski KODANO Optyk posiada trzy salony:

- KODANO Optyk, Galeria Bronowice ul. Stawowa 61, tel: 511 123 956

- KODANO Optyk, Centrum Handlowe Czyżyny ul. Medweckiego 2, tel: 570 900 645

- KODANO Optyk, ul. Karmelicka 5, tel: 570 300 224

Okulary oprócz pełnienia podstawowej funkcji jaką jest korygowanie wady wzroku, są również bardzo ważnym elementem naszego wyglądu. Prostokątne, okrągłe, a może kwadratowe? Modne okulary to bez wątpienia prosty sposób na zmianę swojego wizerunku lub uzupełnienie stylizacji.

Zarówno ekstrawaganckie, jak i klasyczne modele zawsze będą stylowym dodatkiem, jednak przy wyborze okularów, oprócz najnowszych trendów, warto wziąć pod uwagę swój kształt twarzy, oczu i ust.  Najlepszym rozwiązaniem będzie połączenie oryginalności z wygodą i komfortem, ponieważ odpowiednio dobrane okulary powinny podkreślać zalety urody oraz poczucie stylu ich posiadacza.

Z okazji Black Week w salonach KODANO Optyk obowiązuje wyjątkowa promocja – aż 50% rabatu na WSZYSTKIE OKULARY! Można wybierać spośród światowych marek, takich jak Ray-Ban, Emporio Armani, Loretto, Dolce&Gabbana i wielu innych! Warto również skorzystać z badania wzroku, które przy zakupie okularów jest wliczone w cenę.

KODANO Optyk – polska firma, 100% polski kapitał

Salony KODANO Optyk należą do grupy Szkla.com S.A. – największego w Polsce sklepu internetowego z soczewkami kontaktowymi, której częścią jest także sklep internetowy z okularami Kodano.pl. Warto dodać, że grupa Szkla.com S.A. w całości powstała przy wykorzystaniu polskiego kapitału.

W całej Polsce jest aż 21 lokalizacji, w których możemy kupić okulary korekcyjne oraz przeciwsłoneczne znanych, światowych marek. Ponadto w salonach KODANO Optyk znajdziemy również akcesoria okularowe, zbadamy swój wzrok dzięki wykwalifikowanym optometrystom i refrakcjonistom oraz dobierzemy wymarzone oprawki pod okiem fachowych doradców klienta.

Przypominamy! Tylko do 30 listopada w salonach KODANO Optyk w Krakowie trwa BLACK WEEK: aż -50% rabatu na wszystkie okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne.

 

comments powered by Disqus