Calvin Harris kolejnym headlinerem Kraków Live Festival

Kraków Live Festival fot. Krzysztof Kalinowski/LoveKraków.pl
Znamy kolejnego headlinera nadchodzącego Kraków Live Festival. Do grona artystów, którzy wystąpią w naszym mieście, dołączył Calvin Harris.

Podczas wydarzenia, które odbędzie potrwa od 16 do 17 sierpnia, zagrają również Post Malone, Years & Years, DJ Snake i Macklemore.

Organizatorzy podkreślają, że „producent już od kilkunastu lat wyznacza kierunek dla kolejnych twórców muzyki tanecznej, a kawałki firmowane jego nazwiskiem niemal rok w rok stają się wielkimi światowymi przebojami”. Sukces za sukcesem

W 2007 roku ukazał się jego debiutancki album "I Created Disco" - w całości napisany, wyprodukowany i wykonany przez Calvina. Już wtedy kawałki "Acceptable in the 80s" oraz "The Girls" przyniosły mu dużą popularność, zwłaszcza na Wyspach. Po sukcesie kolejnej płyty "Ready for the Weekend" z hitami "I'm Not Alone" i "Flashback", Calvin Harris wkroczył do pierwszej ligi najbardziej rozchwytywanych producentów muzycznych na świecie. Jego pozycję przypieczętował nagrany z Rihanną utwór "We Found Love". Następne 3 albumy przepełnione były hitami z gościnnymi udziałami między innymi Ellie Goulding, Florence Welch, Nicki Minaj, Travisa Scotta, Pharella Williamsa czy Haim.

W 2018 roku piosenka "One Kiss" nagrana z Duą Lipą, stała się przebojem roku w Wielkiej Brytanii. Podczas tegorocznej gali Brit Awards, artysta został uhonorowany dwiema statuetkami, w tym dla producenta roku.

Bilety dostępne na www.altersklep.pl lub www.ebilet.pl


comments powered by Disqus