Centrum Serenada otwiera się dla lokalnego biznesu

Jesteś lokalnym przedsiębiorcą z Małopolski? Mamy dla ciebie dobrą wiadomość: wiemy jak tchnąć nowe życie w Twój biznes! Wiedzą na ten temat podzielą się z Tobą specjaliści ze spółki Mayland Real Estate. Pierwsze spotkanie już 19 kwietnia w Krakowie w hotelu Swing (ul. Dobrego Pasterza 124).

Warsztaty są bezpłatne. Zorganizowano je przede wszystkim z myślą o przyszłych najemcach budowanego centrum handlowego. Harmonijna współpraca, bez stresów, z dobrze przygotowanymi partnerami, to od lat wielki kapitał spółki. — Centrum handlowe jest doskonałym miejscem dla prowadzenia sklepu nie tylko dla dużych firm sieciowych.  Niezależni przedsiębiorcy też mogą znaleźć tam miejsce dla siebie. Gwarantujemy stałe i bezpieczne warunki funkcjonowania, stabilny dopływ klientów, reklamę i promocję, a także cały kompleks usług związanych z eksploatacją lokalu. Korzyść dla przedsiębiorcy jest oczywista – może skoncentrować się na swojej podstawowej działalności. Dla centrum posiadanie niezależnych najemców, dobrze rozumiejących lokalnego klienta jest również dużą wartością pozwalającą wyróżnić się na tle innych obiektów – zatem korzyść jest obopólna. Niemniej jednak relacje między najemcą a właścicielem centrum określone są wieloma warunkami, z którymi przedsiębiorcy powinni się zapoznać, by uniknąć ewentualnego rozczarowania. Temu właśnie będą poświęcone nasze warsztaty — wyjaśnia Andrzej Jarosz, szef marketingu w Maylandzie.

Mayland ma już doświadczenie w podobnych przedsięwzięciach w Słupsku i Gdyni. Tam się udało. Skompletowano doskonale funkcjonującą obsadę w centrach handlowych. Wielkie światowe marki i małe lokalne podmioty korzystają tam w pełni ze swoich atutów. Teraz finalizowane są poszukiwania lokalnych przedsiębiorców - najemców do Centrum Handlowego Serenada w Krakowie. Najnowocześniejsze krakowskie centrum, które powstaje w północnej części miasta, na granicy dużych osiedli mieszkaniowych, i w zagłębiu obiektów handlowych oraz rozrywkowych, zostanie oddane do użytku już w 2017 roku.

Uczestnicy warsztatów w Krakowie dowiedzą się m.in. jak skorzystać na biznesie w galerii handlowej, jaki lokal wynająć, aby zwielokrotnił zyski, jak korzystnie podpisać umowę najmu oraz w jaki sposób poszerzyć działalność firmy lub zmienić profil, żeby odnieść sukces w CH Serenada. Osobny blok zagadnień przygotowano dla tych, którzy chcieliby spróbować swoich sił w roli franczyzobiorców.

Organizator przyjmuje zgłoszenia pod adresem: serenada@mayland.pl lub telefonicznie pod numerem: 606 887 441.
 

comments powered by Disqus