Cieplej w stopy i na sercu. Wystartowała akcja charytatywna na rzecz Fundacji Dzieciom

„Podaj dalej, bo #ParaCzyniDobro” – tak brzmi motyw przewodni akcji charytatywnej przygotowanej przez krakowskie agencje interaktywne: PA, Novem i Click Community. Na potrzeby tego wydarzenia agencje stworzyły personalizowane skarpety, a dochód z ich sprzedaży zostanie przekazany na rzecz Fundacji Dzieciom.

W minionym roku PA, Novem i Click Community wspierały kreatywność i pomysłowość, przygotowując konkurs dla najmłodszych z okazji Dnia Dziecka. Tym razem poszły o krok dalej i zorganizowały akcję charytatywną „Podaj dalej, bo #ParaCzyniDobro. Na potrzeby tej społecznej inicjatywy wyprodukowano kilkaset par personalizowanych skarpet, a dochód z ich sprzedaży zostanie przekazany na rzecz podopiecznych Fundacji Dzieciom.

– Wieść o akcji charytatywnej „Podaj dalej, bo #ParaCzyniDobro” przygotowanej przez PA, Novem i Click Community bardzo nas ucieszyła. Ta społeczna inicjatywa, z którą związana jest sprzedaż skarpet w szczytnym celu, to wyjątkowe wydarzenie i szansa na lepsze życie aż dla 36 000 podopiecznych – komentuje Monika Sadowska, rzecznik prasowy Fundacji Dzieciom „Zdążyć z pomocą”.

– Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się już w inicjatywę  „Podaj dalej, bo #ParaCzyniDobro”. To akcja, dzięki której robi się cieplej nie tylko w stopy, ale i na sercu – dodaje.

Co zrobić, aby wesprzeć?

- Wejdź na stronę internetową www.paraczynidobro.pl.

- Wybierz jedną z dwóch par skarpet – „Dziadek i Babcia” lub „Jacek i Barbara”.

- Po zakupie udostępnij post w mediach społecznościowych i oznacz kolejną osobę, która będzie nieść dobro dalej.

Cały dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na rzecz podopiecznych Fundacji Dzieciom „Zdążyć z pomocą”!

36 tys. podopiecznych

Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” jest organizacją pożytku publicznego. Działa od 1998 roku. Obejmuje opieką ponad 36 000 podopiecznych z całego kraju – są to dzieci z porażeniem mózgowym, wadami serca, autyzmem, zespołem Downa, dystrofią mięśniową, epilepsją, chorobami nowotworowymi. Pozyskuje fundusze na ich leczenie, rehabilitację, zakup lekarstw, sprzętu medycznego, pomocy edukacyjnych i inne specjalne potrzeby. Inicjatorem programu był prof. Zbigniew Religa, a Beata Tyszkiewicz pozostaje aktywnym patronem tego niezwykle istotnego społecznie przedsięwzięcia.

News will be here