Co ze skateparkiem przy Galerii Bronowice? [Interwencja]

– Przy Galerii Bronowice miał powstać skatepark, ale nie widzę, aby prowadzone tam były jakiekolwiek działania – zgłasza nasza Czytelniczka. Choć obiekt miał już funkcjonować, dopiero ruszają prace związane z budową. Skatepark ma być czynny za kilka tygodni.

Przy Galerii Bronowice wraz z modernizacją całego obiektu miał pojawić się skatepark. – Byłam w okolicy galerii i nic się kompletnie nie dzieje w tej kwestii. Chciałabym się dowiedzieć, czy to, że będzie tam skatepark, jest pewne? – zastanawia się Natalia.

10 kwietnia dyrektor Galerii Bronowice Iwona Sitko w romozwie z LoveKraków.pl zapewniała, że przy wejściu od strony apteki w ciągu czterech tygodni pojawi się skatepark. Choć minął miesiąc, a prace nawet się nie rozpoczęły, dyrektor zapewnia, że za kilka tygodni obiekt zostanie oddany do użytku. – Zgodnie z założeniami, planowaliśmy jego otwarcie wiosną – obecnie firma odpowiadająca za projekt i realizację dopina ostatnie szczegóły techniczne i już niebawem ruszą prace – informuje Iwona Sitko. Jak zapewnia, skatepark będzie gotowy za kilka tygodni. – O dacie otwarcia z przyjemnością poinformujemy państwa jako pierwszych.

Jak informuje dyrektor galerii, niektórych działań związanych z organizacją otoczenia obiektu nie dało się przeprowadzić wcześniej ze względu na złe warunki atmosferyczne. Niebawem teren wokół galerii będzie zazieleniony. – Ustawiony już został stół do ping-ponga i stoliki szachowe.

CZYTAJ TEŻ: Galeria Bronowice naprawia błędy i udoskonala się >>>

comments powered by Disqus