Dwie nowe stacje Wavelo

fot. Materiały prasowe

Na mapie systemu rowerów Wavelo pojawią się w przyszłym tygodniu dwie nowe stacje. Ich sponsorem jest sieć Fitness Platinium.

Do grona stacji dostępnych dla użytkowników Wavelo dołączają kolejne dwie. Od nowego tygodnia niemal 70 tysięcy zarejestrowanych w systemie użytkowników będzie mogło rozpocząć i zakończyć wypożyczenie pojazdu w stojakach o numerach 163 i 164. Inwestorem stacji sponsorskich jest sieć klubów fitness – Fitness Platinium.

Pierwsza z nich, o nazwie „163. Fitness Platinium® Bratysławska” stanęła w okolicy klubu tej sieci przy ul. Bratysławskiej 4. Druga, oznaczona jako „164. Fitness Platinium® Aleja Pokoju”, stanie u wejścia na teren niedawno otwartego klubu przy al. Pokoju 16. Skorzystają na tym nie tylko ich klienci, ale także mieszkańcy okolicznych osiedli.

Czas napraw

Operator deklaruje, że wraz z nadejściem jesieni intensyfikuje działania serwisowe w swoich jednośladach. Kilkaset rowerów wyposażono w nowe koła, reszta przechodzi gruntowny serwis (o problemach z serwisowaniem pisaliśmy wcześniej TUTAJ). – Z uwagi na trudniejsze warunki atmosferyczne nasi pracownicy odpowiedzialni za uzupełnianie stacji zobowiązani są także do częstszego sprawdzania czystości rowerów, siodełek i rączek przy kierownicach. Ponadto, przy każdej wizycie w serwisie Wavelo są dokładnie czyszczone – mówi dyrektor projektu Wavelo – Albert Wójtowicz. Sezon jesienny potrwa do 1 grudnia.

Zimą Wavelo, jako jedyny system miejskich wypożyczalni w Polsce, będzie nadal dostępne dla użytkowników, ale przy zmniejszonej liczbie rowerów.

comments powered by Disqus