Dzień dobry LoveKraków.pl: Zasypali miasto kokainą

Przed Wami przegląd krakowskich dzienników. W gazetach przeczytacie o grupie rozprowadzającej kokainę, okradzionym kacie i nowej polityce migracyjnej.
Poniedziałek w LoveKraków.pl:

Miasto górą w sporze z koleją


Nowy członek sztabu Wisły

Długi weekend w komunikacji

Identyfikacja zwłok wyłowionych z Wisły

Wielka ucieczka z "żelazną kurtynę" [ZDJĘCIA]

Dziennik Polski: Łatwiej o zatrudnienie cudzoziemców?

Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej zapowiada przyspieszenie procedur wydawania zezwoleń na pracę cudzoziemców i ograniczenie biurokracji w tym obszarze. Z kolei Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji pomaga doposażyć urzędy wojewódzkie i przydziela im etaty urzędnicze, bo obsługa wzbierającej fali obcokrajowców chętnych do pracy i zamieszkania w Polsce szła gładko. Rząd pracuje nad nową polityką migracyjną, ale przed wyborami jej nie ogłosi

Gazeta Krakowska: Kto okradł kata?

Ktoś okradł z masek hańby kata, który występował i cieszył gości Jarmarku Świętojańskiego, który odbył się w weekend pod Wawelem Kat prosi o pomoc, by odzyskać maski. Napisał nawet list.

„Złodziejom na pewno się nie przydadzą, nawet jako złom, czy jako psikus - dla mnie są bezcenne!”– apeluje.

Gazeta Wyborcza: Zasypali miasto kokainą

Półtora miliona złotych warta była kokaina, którą małopolsko-śląski gang zarzucił Kraków. Według krakowskiej prokuratury szajka wpuściła na rynek ponad cztery kilogramy tego narkotyku. Szajka od marca zeszłego roku przez kolejne pół roku rozprowadzała kokainę w Krakowie.


comments powered by Disqus