Gazeta LoveKraków.pl na 70-lecie Nowej Huty!

Bieżące wiadomości, reportaże, trochę historii i nowohuckich ciekawostek - to wszystko w naszej gazecie, którą wydaliśmy na 70-lecie Nowej Huty.
Na 20 stronach gazety (to największe z naszych dotychczasowych wydawnictw) znajdziecie m.in. informacje o inwestycjach, jakie w najbliższym czasie czekają nowohuckie dzielnice. Dowiecie się o planach ZZM wobec dworu w Wadowie, porozumieniu dotyczącym terenów sportowych przy ul. Ptaszyckiego i o tym, do czego służą poszczególne kominy elektrociepłowni w Łęgu. Dużo miejsca poświęciliśmy też tematowi, który nurtuje teraz chyba wszystkich nowohucian, czyli wygaszeniu wielkiego pieca.

Jest też sporo historii. Pani Wanda Nowicka wspomina w rozmowie projektowanie Nowej Huty, a pani Leona Michałek opowiada o jedynej w swoim rodzaju restauracji Stylowej. Opisujemy klimat nowohuckich targowisk i wspominamy Stanisława Dragana, pierwszego medalistę olimpijskiego z Nowej Huty.

Gazetę rozdajemy w różnych punktach Nowej Huty. Rozglądajcie się dobrze! A kto woli wersję elektroniczną, może ją sobie pobrać TUTAJ.

Czytaj wiadomości ze swojej dzielnicy:

Czyżyny Mistrzejowice Bieńczyce Wzgórza Krzesławickie Nowa Huta
Interesuje Cię zakup mieszkania w dzielnicy Nowa Huta? Sprawdź oferty portalu GetHome: https://gethome.pl/mieszkania/na-sprzedaz/krakow/nowa-huta/
comments powered by Disqus