Hotel**** Słoneczny Zdrój Medical SPA & Wellness. Magiczne miejsce, w którym zadbasz o zdrowie

Designerski i nowoczesny - urzeka elegancją, oraz wysokim standardem oferowanych usług. Hotel na każdą porę roku, z pełną gamą możliwości.


Komfort i zdrowie spotykają się na kawie

W Słonecznym Zdroju znajduje się doceniana w całym kraju Restauracja Ponidzie, której smaki wiążą kuchnię europejską w stylu fusion z bogactwem produktów regionalnych. Połączona bezpośrednio z przeszkloną oranżerią, idealnie nadaje się na wszelkiego rodzaju spotkania biznesowe oraz prywatne.

Część gastronomiczną hotelu tworzą ponadto Klub Kalejdoskop z kręgielnią oraz trzema niezależnymi salami (Mars, Venus i Winiarnią), a także pawilon grillowy.

Strefa Wellness

W strefie Wellness znajdziemy basen z jacuzzi, sauny (fińska i IR). W trosce o zdrowie Gości w strefie wypoczynku zamontowano również tężnię solankową oraz panele solne, które moją korzystny wpływ na organizm. Na uwagę zasługuję również fakt, że strefa Wellness w odróżnieniu do innych obiektów otwarta jest do godziny 23.00, dzięki czemu Goście mają możliwość zrelaksowania się nawet w późnych godzinach wieczornych.

SPA

W centrum SPA zadbamy o urodę, jednocześnie zapominając o troskach dnia codziennego. W profesjonalnie przygotowanych gabinetach oferowane są zabiegi pielęgnacji twarzy, ciała, dłoni i stóp, masaże oraz ceremonie Wellness. W niepowtarzalnej atmosferze pełnej zmysłowych zapachów oraz łagodnej muzyki, dłonie terapeutów pozwalają odbudować kapitał energetyczny, uwolnić umysł i wrócić do codziennego życia w pełni sił.

Medical

Oferta sekcji medycznej hotelu obejmuje cały przekrój zabiegów z zakresu fizykoterapii, hydroterapii, kinezyterapii, termoterapii, światłoterapii, masaży i rehabilitacji. Ze względu na wykorzystywanie w leczeniu wody siarczkowej, specjalnością hotelu jest balneologia. "Siarczkowy dotyk natury" i fachowa opieka sprzyjają powrotowi do zdrowia.

Jak pokazują liczne przykłady, kuracje stosowane w oparciu o wszechstronną synergię czynników leczniczych, już po pierwszym tygodniu przynoszą widoczną poprawę stanu zdrowia. W Słonecznym Zdroju leczone są następujące grupy schorzeń: reumatologiczne, dermatologiczne, neurologiczne, ortopedyczno-urazowe, przewlekłe zespoły bólowe kręgosłupa i stawów obwodowych, miejscowe dysfunkcje i zespoły bólowe, choroby układu krążenia i inne dolegliwości.

Czas wolny

Z myślą o zagospodarowaniu czasu wolnego pomiędzy zabiegami, Słoneczny Zdrój przygotował dla Gości: taras słoneczny, ogród z oczkiem wodnym i placem zabaw, czytelnię oraz kids corner. Dla osób aktywnych natomiast Cardio Room, kręgielnię, bilard, boule, wypożyczalnię rowerów, a także wielofunkcyjną halę sportową (tenis, piłka nożna, piłka ręczna, koszykówka, siatkówka).

Rozbudowana oferta Buska-Zdroju i regionu Ponidzie zapewni miłośnikom aktywnego wypoczynku wielu niezapomnianych wrażeń. Turystyka rowerowa, spływy kajakowe, loty paralotniowe, naturalne kąpieliska, czy nordic walking, to tylko wybrane propozycje dla amatorów poznawania świata w ruchu.

Nie zawiodą się także turyści ceniący spokojniejsze formy wypoczynku. Czeka tutaj na nich bogactwo dóbr naturalnych i kulturowych.

Hotel**** Słoneczny Zdrój Medical SPA & Wellness

Ul. Bohaterów Warszawy 115, 28-100 Busko Zdrój
tel. +48 41 378 88 00
email: info@slonecznyzdroj.pl

www.slonecznyzdroj.pl

Znajdziecie nas również na Facebooku, Instagramie oraz Tik Toku.

comments powered by Disqus