Jak zostać partnerem Karty Krakowskiej?

fot. Krzysztof Kalinowski/LoveKraków.pl

Cały proces jest łatwy, szybki i prosty, a przynosi ogromne korzyści.

Wśród partnerów Karty Krakowskiej są już zarówno instytucje szeroko rozumianej kultury, jak i centra rehabilitacyjne, kancelarie notarialne i wydawnictwa. Punktów, w których respektowana jest „niebieska karta” stopniowo przybywa. Urząd zaprasza, by nowi partnerzy również dołączali do programu Karty Krakowskiej.

Dwa sposoby

Aby zostać partnerem Karty Krakowskiej należy przede wszystkim wypełnić wniosek, który znajduje się na stronie www.kk.krakow.pl. Można to zrobić na dwa sposoby: drogą elektroniczną lub tradycyjną, w formie papierowej.

Pierwszy sposób to wypełnienie wniosku i przesłanie go mailowo na adres sz.umk@um.krakow.pl. Kolejnym jest wydrukowanie uzupełnionego szablonu i złożenie go w Wydziale Polityki Społecznej i Zdrowia przy ul. Jana Dekerta.

Wniosek

W samym wniosku należy podać nazwę podmiotu, formę prawną oraz NIP. Dodatkowo znajdują się pola do wypełnienia z adresem osoby składającej wniosek oraz dane kontaktowe. Kluczową informacją jest wypełnienie pola z ofertą, którą wnioskodawca proponuje beneficjentom programu.

Jest to o tyle ważne, że po złożeniu wniosku z osobą, która wyraziła chęć dołączenia do Karty Krakowskiej jako partner, skontaktuje się przedstawiciel urzędu miasta w celu uzgodnienia warunków realizacji oferty i zawarcia porozumienia.

Dla kogo?

Program skierowany jest przede wszystkim do firm i instytucji, które oferują różnego rodzaju usługi i atrakcje dla mieszkańców miasta. Mogą to być przedsiębiorcy zarówno z Krakowa jak i spoza miasta. Dołączenie do partnerów programu to inwestycja w długoterminowe relacje.

Na ofertach proponowanych przez Kartę Krakowską korzystają nie tylko jej posiadacze, ale również partnerzy programu. Przede wszystkim zwiększa on i promuje rozpoznawalność firmy. Ponadto, przedsiębiorcy mogą poprzez partnerstwo realizować założenia społecznej odpowiedzialności biznesu.

Bycie partnerem programu to również reklama. Urząd zapewnia, że oferta instytucji bądź firmy, która dołączy do Karty Krakowskiej będzie dostępna na stronie internetowej oraz w materiałach promocyjnych.

comments powered by Disqus