Jerzy Dudek i Michał Probierz popierają Ireneusza Rasia

fot. PS

Trener Cracovii Michał Probierz oraz były bramkarz m. in. Realu Madryt Jerzy Dudek postanowili na sportowo włączyć się w kampanię wyborczą posła Ireneusza Rasia.

Obecny szkoleniowiec Cracovii mówi, że przyszedł wesprzeć swojego przyjaciela. – Mogę zachęcić do sportu wszystkich, bo to bardzo fajna idea. Cieszę się, że jest wielu ludzi związanych. Z Irkiem znamy się już lata i życzę mu, aby na ostatniej prostej poszło mu bardzo dobrze – powiedział.

W „Biegu po zwycięstwo” wziął udział również Jerzy Dudek. – Trzymamy za ciebie kciuki. Osobiście wiem, że na tobie można polegać w najtrudniejszych momentach – mówił o Ireneuszu Rasiu.

Sportowcy mają pomóc

Kandydat na posła podczas startu biegu, który zorganizował na krakowskich Błoniach mówił, że liczy 13 października na zwycięstwo. – Cieszę się, że osoby, które w życiu sportowym tak wiele razy zwyciężały są ze mną i dodają mi otuchy na te ostatnie dni kampanii – stwierdził Ireneusz Raś.

Szef sejmowej komisji sportu dodał, że uprawianie aktywności fizycznej jest z punktu zdrowotnego bardzo ważne. Podkreślił, że dzięki sportowi można walczyć z otyłością wśród dzieci i młodzieży.

comments powered by Disqus