John Legend w Krakowie. To jedyny koncert artysty w Polsce

fot. mat.prasowe

John Legend 28 czerwca 2022 roku wystąpi w Tauron Arenie Kraków. Artysta zaprezentuje utwory z ostatniego albumu „Bigger Love”.

John Legend - amerykański piosenkarz R&B, kompozytor i pianista jest laureatem Oscara za utwór „Glory”, który nagrał z raperem Commonem na potrzeby filmu „Selma”. Twórca bijących rekordy popularności krążków „Lifted” i „Love in the Future” może również pochwalić się kilkudziesięcioma nominacjami do najbardziej prestiżowej nagrody muzycznej, czyli Grammy.

Jako społeczny aktywista Johna Legend stworzył ruch #FREEAMERICA, którego zadaniem jest rozpoczęcie debaty na temat systemu więziennictwa w Stanach Zjednoczonych i pomocy niesłusznie oskarżonym.

Album „Bigger Love” to celebracja emocji, radości, nadziei i delikatności. Projekt, na którym znalazło się 16 utworów, łączy pop, soul, zmysłowe R&B, hip-hop oraz balladę. Utwory zawarte na płycie są nośnikami światła i miłości w czasach, które – jak mówi sam artysta – wydają nam się końcem świata.

– Nie mam złudzeń, że muzyka może ocalić świat lub rozwiązać światowe problemy, ale zawsze zwracałem się do muzyki, kiedy miałem trudniejszy okres i wiem, że wielu z Was robi tak samo. Dlatego nie mogłem się doczekać, aż zaprezentuję światu ten album. Mam nadzieję, że po raz kolejny podniesie Was na duchu, wypełni Wasze serca miłością, inspiracją i da Wam coś, do czego można tańczyć albo trzymać się za ręce – napisał w wiadomości do fanów John Legend.

Trasa „Bigger Love Tour 2022”, promuje siódmy studyjny album zdobywcy Oscara i dwunastu nagrody Grammy.

Informacje o biletach

Artysta wystąpi w Tauron Arenie Kraków 28 czerwca 2022 roku. Początek o godz. 20.00.

Bilety są dostępne na: www.eventim.pl/goodtaste i www.ebilet.pl. Sprzedaż biletów rozpoczęła się we wtorek 14 grudnia o godz. 10.00.

Organizatorzy koncertu ostrzegają, że zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

Regulamin wydarzenia jest dostępny na www.goodtaste.pl/regulamin.

comments powered by Disqus