Kandydat na senatora uruchamia infolinię

Krzysztof Mazur

Krzysztof Mazur, kandydat Prawa i Sprawiedliwości na senatora poinformował, że uruchamia specjalny numer telefonu do kontaktu z mieszkańcami Krakowa.

Na dzisiejszej konferencji prasowej Krzysztof Mazur zapowiedział, że od czwartku zacznie działać specjalna infolinia. Mieszkańcy Krakowa będą mogli dzwonić od poniedziałku do piątku w godzinach od 11 do 18 pod numer telefonu 515 682 010.

Mazur zapewnił, że osobiście będzie dyżurował przy telefonie między godziną 10 a 11, a w pozostałych godzinach – członkowie jego sztabu. – Dzięki temu krakowianie będą mogli zgłaszać sprawy lokalne oraz problemy związane z funkcjonowaniem instytucji centralnych – stwierdził.

Kandydat na senatora zaznaczył, że członek parlamentu ma możliwość zajmowania się sprawami lokalnymi. Ustawa o wykonywaniu mandatu posła i senatora daje szerokie uprawienia do interweniowania, zarówno w instytucjach państwowych, samorządowych, jaki i prywatnych.

Pytany, jak chce rozwiązywać problemy mieszkańców w trackie kampanii wyborczej, powiedział, że części osób na bieżąco będą udzielane porady prawne. – W sprawach wagi ciężkiej będę dany problem brał na sztandary i pokazywał w kampanii – dodał Mazur.

comments powered by Disqus